Sayfa 13/841 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Alıntı Originally Posted by Erbos Yazıyı Oku
    Kar çok yüksek bu şirket başka pazarda olsa 2000 olurdu...yatırım tavsiyesi değildir.,,
    Onbinlerce çalışanı, onlarca şirketi olan sayısını bilmediğimiz arsa ve gayrimenkulleri bulunan koca holdingin zaten bu pazarda ne işi var? Yine bir Ankara firması olan fakat işbir ile kıyaslanamayacak ostim bu pazardan normal pazara nasıl geçti? Şirket yönetim kuruluna yakın olan ortak yokmu aramızda?

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    güldürmeyin bugün bin kusur lotu alan saf kim acaba
    siz bu hissedeki işlem miktarına hiç bakmadınız herhalde.günde 6 kere tek fiyattan işlem gören hissede grafikten bahsediyorsun ya pes diyorum.siz bu hissenin defter değerini fiyat kazanç oranını vede halka açıklık oranını biliyormısunuz.
    sağlık ve mutluluk dileklerimle
    Send yinede grafiğe bak dostum. Benzer karlar geçmiştede oldu. Şirketin ucuz olduğu ortada.sebebide anlattığın olumsuzluklar. Bu olumsuzluklar 17 milyon kar açıkladı diye birden bitecek mi

3. SPK bu pazarı kapattım burdaki şirketler normal pazara geçecek demediği müddetçe öncelikle yönetimin talebi olmalı sonrası da sıkıntılı normal pazarda işlem görmesi zor öncelile C hisselerinin olduğu piyasaya gider sebepte halka açıklık ve piyasadaki lot miktarı.Fiyatı çok artar ise c den çıkar yoksa gene günde 6 defa işlem görmeye devam.Aslında geçmişinde genellikle bedelli ve bedelsiz sermaye arttırımları yapmış ancak borsaya girdiğinden beri hareket yok.

4. Yeni birilerini bu sayfalarda görmekte güzel demek ki şirket birilerinin dikkatini çekmeye başlamış.

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Send yinede grafiğe bak dostum. Benzer karlar geçmiştede oldu. Şirketin ucuz olduğu ortada.sebebide anlattığın olumsuzluklar. Bu olumsuzluklar 17 milyon kar açıkladı diye birden bitecek mi
    bu teknikçilerin grafik takıntısını anlamak mümkün değil.günde 6 kere işlem gören hissede teknik olmaz.nunu kafana sok temel bilmiyorsan borsada işin olmamalı.bunu sonuna kadar savunurum.bu işin profesyeneli seni teknikle avlar ama beni temelle kandıramaz.bol kazançlar

Holding ve iştiraklerine ait arsa , arazi , gayrimenkul v.s fiyatının değerinin kaç milyar tl edeceğini tahmin edebilen veya bu konu hakkında bilgisi olan hissedar var mı?

..
    .........kafana sok temel bilmiyorsan borsada işin olmamalı.........
    Hiç kibar değilsin dostum.hata seni adam yerine koyup konuşanda.

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Holding ve iştiraklerine ait arsa , arazi , gayrimenkul v.s fiyatının değerinin kaç milyar tl edeceğini tahmin edebilen veya bu konu hakkında bilgisi olan hissedar var mı?
    Bunlar bu hissede hikaye. Bir kere hissenin işlem gördüğü pazarda iş yok.bu pazarda işlem gören umpaš hissesi var.defter değeri 0.2. hisseye mahkeme yolu ile 8 küsur fiyata değer biçilmiş.
    Ama borsa değeri 0,59 buda yeni oldu.bu nedenle bu pazardaki hisseler kumarlık .. başkada bir halt olmaz. Ha yarın hisse de yükseliş olursa bu sonuç u değiştirmez. YAT.tav.degil.

Sayfa 13/841 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •