Sayfa 132/841 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    Bugün şirketi aradım.Yatırımcı ilişkilerinden sorumlu olan birine bağladılar Kendisine sorduğum sorular ve aldığım cevaplar aşağıdadır: Soru:Borsa kodundan çıkmayı düşünüyor musunuz? Cevap: Geçmişte spk ya böyle bir mürcatımız oldu fakat spk kabul etmedi.Biliyorsunuz bizim gibi SİP te olan şirketlerin çoğu borsadan çıktı. SORU:SPK bunu neden reddetti kanuni bir zorunluktan mı CEVAP:SPK bize çıkmamız gerektiğini söyledi biz de çıkamadık. Ama böyle bir şeyi düşünmüyoruz artık.(Demek ki kafalarında böyle bir düşünce var. Belki bazı şartlar yerine gelmediği için spk bunu kabul etmedi.Böyle bir şey hiç olmayacağı anlamına gelmiyor. Ama yakın gelecekte böyle bir tehlike yok.) SORU: Sermaye artırımı düşünüyormusunuz? CEVAP:bU SENE İÇİN DÜŞÜNMÜYORUZ.tABİİKİ BU YÖNETİM KURULUMUZUN VERECEĞİ BİR KARAR. SORU:SİP ten çıkmak için SPK ya başvuru yapmayı düşünüyor musunuz? CEVAP: Hayır böyle bir başvuru gündemimizde yok düşünmüyoruz.
    Ya Allah aşkına bunlar nasıl cevap veriyor. Şu andaki kurallara göre %95 lik kısmı toplu olmadıktan sonra şirketin borsadan çıkmasına imkan yok,bunu unutun artık,onun haricinde yatırımcı ilişkileri yetkilisi elbette sermaye arttırımı var demez bu içerden öğrenenlerin suçuna girer.Zaten açıklamasında buna yönetim kurulu karar verir demiş zamanındada ben SÖNMEZ PAMUKLU VE SÖNMEZ FİLAMENTTE piyasa yapıcı atamıyacakmısınız diye mail yolladığımda o sene öyle birşey düşünmediklerini söylemişlerdi,ama sonra arkadaşlarla birlik olup mail bombardumanları ve genel kurulda muhalefet şerhleri koymalarımız sonucu piyasa yapıcı atanmıştı,benim bildiğim tek bir şey var oda BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR.İŞBİR HOLDİNGİN Bu bedelsiz sermaye arttırımı ve pazar değişikliği için mümkün olan en yüksek miktarda genel kurula katılım olmalı onun haricinde herkes toplantı tutanağına ilgili konular görüşülürken uygun şekilde önümüdeki günlerde hazırlayacağımız metinleri her görüşülen konuya red vererek tutanağa muhalefet şerhini düşeceğiz. Bunun haricinde bugünden itibaren bir önceki sayfada birkaç kez benim şirkete yolladığım maili ya aynen ya değiştirerek herkes yollamalıki bunu isteyen kişilerin çok olduğu ve en azından küçük yatırımcıların rahatsız olduğunu bilsinler,LÜTFEN AMA LÜTFEN ŞİRKETE MAİL GÖNDERENLER BURDA GÖNDERDİK DİYE YAZSINLAR,tanıdık İŞBİR HOLDİNG senedi olanlarada bu metni verip lütfen şirkete mail yollayın,sadece birlikten güç doğar.İnanın SÖNMEZ PAMUKLU VE SÖNMEZ FİLAMENTTE PİYASA YAPICI İÇİN ÇOK UĞRAŞTIM ÇOK KİŞİLERİ ORGANİZE ETTİK BİRLİK OLDUK O KADAR BASKI KURULDUKİ ŞİRKETLERE PİYASA YAPICI ATANDI VE FİYATLARI 1,2-1,3 tl den 4-5 li fiyatlara kısa zamanda çıktı.İnanın burda ortam bizim daha çok lehimize çok ortak var ama yönetim az bir asaleten lotla çoğu vekalet lotla tüm şirketi yönetiyor,bu zamanda birlik olmamız lazım hergün baskı üstüne baskı kurmamız lazım bu yönetime,lütfen herkes göreve şirkete mail yollamaya.şu anda fiyatı yukarı aşağı gidebilir,
    ama biz ağaca bakmayacağız ORMANA BAKACAĞIZ BEDELSİZ SERMAYE ARTTIRIMI VE PAZAR DEĞİŞTİRMESİNİ GÖRECEĞİZ.İnanın bu baskılar ve yönetim kurulundaki tavrımız çok etkileyici olacaktır,bol kazançlar...
    Son düzenleme : sensor; 09-04-2018 saat: 20:06.

İŞBİR ortağı olarak bende gönderdim arkadaşlar mutlaka birlik olup çoğunluk hissedarların haklarını savunmalıyız . genel kurula mutlaka katılacağım

Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Ya Allah aşkına bunlar nasıl cevap veriyor. Şu andaki kurallara göre %95 lik kısmı toplu olmadıktan sonra şirketin borsadan çıkmasına imkan yok,bunu unutun artık,onun haricinde yatırımcı ilişkileri yetkilisi elbette sermaye arttırımı var demez bu içerden öğrenenlerin suçuna girer.Bu bedelsiz sermaye arttırımı ve pazar değişikliği için mümkün olan en yüksek miktarda genel kurula katılım olmalı onun haricinde herkes toplantı tutanağına ilgili konular görüşülürken uygun şekilde önümüdeki günlerde hazırlayacağımız metinleri her görüşülen konuya red vererek tutanağa muhalefet şerhini düşeceğiz. Bunun haricinde bugünden itibaren yukarılarda birkaç kez benim şirkete yolladığım maili ya aynen ya değiştirerek herkes yollamalıki bunu isteyen kişilerin çok olduğu ve en azından küçük yatırımcıların rahatsız olduğunu bilsinler,LÜTFEN AMA LÜTFEN ŞİRKETE MAİL GÖNDERENLER BURDA GÖNDERDİK DİYE YAZSINLAR,tanıdık İŞBİR HOLDİNG senedi olanlarada bu metni verip lütfen şirkete mail yollayın,sadece birlikten güç doğar.İnanın SÖNMEZ PAMUKLU VE SÖNMEZ FİLAMENTTE PİYASA YAPICI İÇİN ÇOK UĞRAŞTIM ÇOK KİŞİLERİ ORGANİZE ETTİK BİRLİK OLDUK O KADAR BASKI KURULDUKİ ŞİRKETLERE PİYASA YAPICI ATANDI VE FİYATLARI 1,2-1,3 tl den 4-5 li fiyatlara kısa zamanda çıktı.İnanın burda ortam bizim daha çok lehimize çok ortak var ama yönetim az bir asaleten lotla çoğu vekalet lotla tüm şirketi yönetiyor,bu zamanda birlik olmamız lazım hergün baskı üstüne baskı kurmamız lazım bu yönetime,lütfen herkes göreve şirkete mail yollamaya.İnanın bu baskılar ve yönetim kurulundaki tavrımız çok etkileyici olacaktır,bol kazançlar...
    İyi akşamlar. Ben İŞBİR HOLDİNG ortaklarından xyz

Öncelikle 2017 dönemindeki faaliyetlerinizden dolayı açıkladığınız kar rakamı için sizi tebrik etmek isterim. Başarılarınızın devamını temenni ederim. Bu sene yapılacak olağan genel kurul öncesi merak ettiğim birkaç hususu öğrenmek istiyorum. 2015 yılında genel kurulda söz verilen Bedelsiz sermaye artışı ne durumdadır?

Şirketin borsadaki imajı ile ilgili pazar değişikliği için aksiyon almayı düşünüyor musunuz?

Genel kurula katılarak bu sorularımı soracağımı ve tatmin edici cevap alamadığım durumda şerh hakkımı kullanacağımı belirtmek isterim.

Saygılarımla

Tarafimdan iletilen mail.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Şu andaki kurallara göre %95 lik kısmı toplu olmadıktan sonra şirketin borsadan çıkmasına imkan yok,bunu unutun artık,onun haricinde yatırımcı ilişkileri yetkilisi elbette sermaye arttırımı var demez bu içerden öğrenenlerin suçuna girer.Zaten açıklamasında buna yönetim kurulu karar verir demiş zamanındada ben SÖNMEZ PAMUKLU VE SÖNMEZ FİLAMENTTE piyasa yapıcı atamıyacakmısınız diye mail yolladığımda o sene öyle birşey düşünmediklerini söylemişlerdi,ama sonra arkadaşlarla birlik olup mail bombardumanları ve genel kurulda muhalefet şerhleri koymalarımız sonucu piyasa yapıcı atanmıştı,benim bildiğim tek bir şey var oda BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR.İŞBİR HOLDİNGİN Bu bedelsiz sermaye arttırımı ve pazar değişikliği için mümkün olan en yüksek miktarda genel kurula katılım olmalı onun haricinde herkes toplantı tutanağına ilgili konular görüşülürken uygun şekilde önümüdeki günlerde hazırlayacağımız metinleri her görüşülen konuya red vererek tutanağa muhalefet şerhini düşeceğiz. Bunun haricinde bugünden itibaren bir önceki sayfada birkaç kez benim şirkete yolladığım maili ya aynen ya değiştirerek herkes yollamalıki bunu isteyen kişilerin çok olduğu ve en azından küçük yatırımcıların rahatsız olduğunu bilsinler,LÜTFEN AMA LÜTFEN ŞİRKETE MAİL GÖNDERENLER BURDA GÖNDERDİK DİYE YAZSINLAR,tanıdık İŞBİR HOLDİNG senedi olanlarada bu metni verip lütfen şirkete mail yollayın,sadece birlikten güç doğar.İnanın SÖNMEZ PAMUKLU VE SÖNMEZ FİLAMENTTE PİYASA YAPICI İÇİN ÇOK UĞRAŞTIM ÇOK KİŞİLERİ ORGANİZE ETTİK BİRLİK OLDUK O KADAR BASKI KURULDUKİ ŞİRKETLERE PİYASA YAPICI ATANDI VE FİYATLARI 1,2-1,3 tl den 4-5 li fiyatlara kısa zamanda çıktı.İnanın burda ortam bizim daha çok lehimize çok ortak var ama yönetim az bir asaleten lotla çoğu vekalet lotla tüm şirketi yönetiyor,bu zamanda birlik olmamız lazım hergün baskı üstüne baskı kurmamız lazım bu yönetime,lütfen herkes göreve şirkete mail yollamaya.şu anda fiyatı yukarı aşağı gidebilir,
    ama biz ağaca bakmayacağız ORMANA BAKACAĞIZ BEDELSİZ SERMAYE ARTTIRIMI VE PAZAR DEĞİŞTİRMESİNİ GÖRECEĞİZ.İnanın bu baskılar ve yönetim kurulundaki tavrımız çok etkileyici olacaktır,bol kazançlar...
    Şirkete değiştirerek veya aynen yollayabileceğiniz mail aşağıdaki aşağıdadır.([email protected] adresine yollanacak)
    '' İyi günler.Ben İŞBİR HOLDİNG ortaklarından ...
    İşbir Holding olarak şirketimizin en iyi yerlere gelmesini canıgönülden istiyoruz . Bu sene yapılacak olağan genel kurul öncesi ; daha önceleri olağan genel kurullarda dile getirilen ama özellikle 2015 yılında söz verilen Bedelsiz sermaye artışı hala yapılmamış durumdadır ve bu konuda yönetim kurulu karar almamıştır.Biliyorsunuzki Türk Hisse senetleri piyasasında özellikle sermayesi küçük olan şirketlerin yüksek oranda BEDELSİZ SERMAYE arttırımı kararı almaları durumunda şirketin piyasa değerleri aşırı artıyor en son örnek olarak YONGA şirketi Bedelsiz sermaye arttırım kararı aldıktan sonra şirket piyasa değeri çok kısa sürede 10 kat artmıştır.Burçelik,Netaş gibi şirketler diğer örnekleridir.(10-30 kat arası artmıştır).Şu anda İŞBİR HOLDİNGİN en basit hesapla enflasyon düzeltmesinde 23 milyon TL,Geçmiş yıllar karında yaklaşık 24 Milyon TL bulunmaktadır.Başka bazı kalemlerde ilave edilebilmesine rağmen en basitinden bu 2 kalemde şirketin 1 e 75 BEDELSİZ hisse senedi verme potansiyeli var.Bedelsiz sermaye arttırımı için karar alma haricinde hiçbir maliyeti yoktur.Sadece bu alıncak kararla şirket değeri çok yukarılara çıkacaktır.
    İkinci bir hususta şirketin Pazar değişikliği işidir.Şu anda şirket piyasa öncesi işlem pazarında işlem görmektedir ama normal işlem görmemektedir ,buda İŞBİR HOLDİNGin gerçek değerine ulaşmamasına neden olmaktadır.Bunun için yapılacak sadece yönetim kurulu ile ana pazara geçiş için borsaya başvurma kararı alınmasıdır.OSTİM adlı şirkette sizinle aynı pazarda iken karar almıştır ve ana pazara geçmiştir .Bununda hiçbir maliyeti yoktur.
    Sizlerden şirket hissedarları olarak isteğimiz BEDELSİZ SERMAYE ARTIRIMI İÇİN SADECE SÖZ VERMENİZ DEĞİL KARAR ALMANIZ VEDE PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN BORSAYA BAŞVURMA KARARI ALMANIZDIR.
    1968 yılıdan beri büyüme eğiliminde olan bu büyük şirketin hissedarları olarak ; bu kararların alınması durumunda gerçekten tüm hissedarlar olarak şirketimizin değeri çok yükselecektir buda herkesi mutlu edecektir.Bu olağan genel kurulda gerekli dilek temenniler kısmında BELİRTMİŞ OLDUĞUMUZ BEDELSİZ BÖLÜNME VEDE PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ durumu konuşulacak olup diğer olağan genel kurul gündem maddeleri sonunda olan oylamada olumsuz oylar kullanacağımızı vede muhaletlerimizi tutanağa uygun şekilde işleteceğimizi belirtmek isterim.
    İşbir holding olarak çalışmalarınızda başarılar diler bizim bu belirtmiş olduğumuz hususları dikkate almanızı istirham ediyorum.Tüm belirtmiş olduğum konularla ilgili herhangi bir olumlu karar alınmadığı takdirde ŞİRKETİN İYİ YÖNETİLMEDİĞİ belirtilerek hissedarlar olarak OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL talep edeceğiz vede önümüzdeki yıl genel kurul seçimlerinde yönetim kurulunun değiştirilmesi talep edeceğiz.
    Temennimiz önümüzdeki günlerde veya en geç 8 Mayıs 2018 salı günkü genel kurulda BEDELSİZ BÖLÜNME İŞİ VEDE ŞİRKET PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ durumu olumlu olarak kabul edilir ve karara bağlanır.
    Herkese ayrı ayrı teşekkür eder,iyi günler dilerim.
    İsim :
    Tel:
    Adres:
    ''

5.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Yazıklar olsun böyle zihniyete.......Başladığı yere döndü.....!!!

Bakalım 200 tl üzerinden kalabilecek mi?

Allah sabır versin arkadaşlar....300-400 arası satanları da tekrar tebrik ederim.....!!!!
    Teşekkürler bende vermiştim...mışıl mışıl...şimdi beklemedeyiz..1** lardan döneriz belki kim bilir.. umarım kimse zarar yazmaz..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    Bugün şirketi aradım.Yatırımcı ilişkilerinden sorumlu olan birine bağladılar Kendisine sorduğum sorular ve aldığım cevaplar aşağıdadır: Soru:Borsa kodundan çıkmayı düşünüyor musunuz? Cevap: Geçmişte spk ya böyle bir mürcatımız oldu fakat spk kabul etmedi.Biliyorsunuz bizim gibi SİP te olan şirketlerin çoğu borsadan çıktı. SORU:SPK bunu neden reddetti kanuni bir zorunluktan mı CEVAP:SPK bize çıkmamız gerektiğini söyledi biz de çıkamadık. Ama böyle bir şeyi düşünmüyoruz artık.(Demek ki kafalarında böyle bir düşünce var. Belki bazı şartlar yerine gelmediği için spk bunu kabul etmedi.Böyle bir şey hiç olmayacağı anlamına gelmiyor. Ama yakın gelecekte böyle bir tehlike yok.) SORU: Sermaye artırımı düşünüyormusunuz? CEVAP:bU SENE İÇİN DÜŞÜNMÜYORUZ.tABİİKİ BU YÖNETİM KURULUMUZUN VERECEĞİ BİR KARAR. SORU:SİP ten çıkmak için SPK ya başvuru yapmayı düşünüyor musunuz? CEVAP: Hayır böyle bir başvuru gündemimizde yok düşünmüyoruz.
    Vaaayyy sorduğun sorulara evet mi diyecekti sanıyordun sen? Tam zamanında aramışsın bravo...

Alıntı Originally Posted by guven55 Yazıyı Oku
    İŞBİR ortağı olarak bende gönderdim arkadaşlar mutlaka birlik olup çoğunluk hissedarların haklarını savunmalıyız . genel kurula mutlaka katılacağım
    Sayın cinali de katılacak beraberlikten güç doğar

8.  Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    Maalesef ikili tepe formasyonu çalışııyor.
     Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Vaaayyy sorduğun sorulara evet mi diyecekti sanıyordun sen? Tam zamanında aramışsın bravo...
    Aslanım ben sadece bu soruları sormak için aramadım.Bu soruları sormak benim için araçtı.Ben adamla 15-20 dakika konuştum. Küçük yatırımcı açısından oluşan mağduriyetten bahsettim.Yani bir nevi psikolojik baskı yapmak için iyi niyetle aradım.20 yıldır bu işin için içindeyim.Adamın sorulara evet demiyeceğini bende biliyorum.Ne yani vaylı mayalı yazılar. Burda bir şeyler yapmak için yırtınan çalışan arkadaşlardan Allah razı olsun.Herkes kendince bir şeyler yapmaya çalışıyor.İnsanların emeğine saygılı ol.Zibidilik yapma.

Sayfa 132/841 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •