Sayfa 140/841 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Mail faslı hergün yeni ortakların katılımı ile devam etmeli unutmayın birlikten kuvvet doğar

2.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Maillere devam arkadaşlar ben hergün kahvaltıdan sonra gönderiyorum aynı maili ve genel kurula kadar hergün göndermeye devam edeceğim
    Ben de sayın Cok

LG-H525 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Esas önemli konu ise 8 mayıstaki Ankara'da yapılacak genel kurula topluca katılıp tek ses halinde hareket edebilmek. Ankara'da olanlar kesin katılmalı . Diğer illerde ki ortaklar da imkanları elverdiğince katılım sağlamalı. Şu anda sayın cinali ve satın tipitip genel kurula katılacağını belirtti . Diğer katılacak arkadaşlar bu iki arkadaşımız öncülüğünde bir toplu oluşum sergileyebilir mi diye fikir alışverişinde bulunulması gerektiğini düşünmekteyim öncelikle sayın tipitip ve sayın cinali sonra diğer arkadaşlar ne düşünmekte acaba böyle bir toplu katılım için?

4. Arkadaşlar şu an önceliğimiz ve sadece yapmamız gereken şirketi yönetim ve dolayısıyla kurulunu maile boğmak herkesin bu mailleri atmasını teşvik etmek (gerekirse hergün şirkete bu mailleri göndererek )vede olağan genel kurula katılmamız vede katılılımları teşvik etmemiz.Çünkü şu anda sadece 1 ay içinde şirketin bir toplantıyla uçuk fiyatlara gelme şansı var tabiki yüksek oranlı bedelsiz ve pazar değişikliği kararı ile.Ayrıca şirket 2015 de yatırımcılara bedelsiz sermaye arttırımı sözü vermişti.Bu sözün orda hesabını verecekler ya kabul edecekler yada kabul edecekler aksi takdirme yönetim kuruluda yönetimi kaybedebileceği bir olağanüstü kurul kararı diğer hissedarlarla temasa geçilerek alınabilir veya gelecek seneki yönetim kurulu seçimlerini kaybetme riski yüzünden bazı riskleri gözönüne alamaz,bol kazançlar...

5. Maıl

Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şu an önceliğimiz ve sadece yapmamız gereken şirketi yönetim ve dolayısıyla kurulunu maile boğmak herkesin bu mailleri atmasını teşvik etmek (gerekirse hergün şirkete bu mailleri göndererek )vede olağan genel kurula katılmamız vede katılılımları teşvik etmemiz.Çünkü şu anda sadece 1 ay içinde şirketin bir toplantıyla uçuk fiyatlara gelme şansı var tabiki yüksek oranlı bedelsiz ve pazar değişikliği kararı ile.Ayrıca şirket 2015 de yatırımcılara bedelsiz sermaye arttırımı sözü vermişti.Bu sözün orda hesabını verecekler ya kabul edecekler yada kabul edecekler aksi takdirme yönetim kuruluda yönetimi kaybedebileceği bir olağanüstü kurul kararı diğer hissedarlarla temasa geçilerek alınabilir veya gelecek seneki yönetim kurulu seçimlerini kaybetme riski yüzünden bazı riskleri gözönüne alamaz,bol kazançlar...
    Iyi gunler bizlerde ISBIR hisse sahibi iki doktor arkadas olarak duzenli olarak sirkete email gonderiyoruz.Emeginize saglik,

6. bi fikrim var, ya mail kutusuna bakmıyorlasa veya okumuyorlarsa, telefonla aramak gerekir değil mi ? ne dersiniz Sayın sensor, bu kanalı da denemek gerekmez mi ? mail + telefon..

Fax : +90 312 425 3537

E-Posta : [email protected]

[email protected]

ytd değildir

7. Benim buradan yönetim kuruluna bir çağrım var : en azından defter değeri 244 TL olan bir hisseye 1TL küsür kuruş temettü verme kararınınızı geri alınız lütfen, sizin vereceğiniz o temettüyü bir yıl bekleyeceğine caminin meydanına otursam kat be kat fazlasını verirler hemde hiç konuşmadan ve hiç bir şey istemeden, bizim milletimiz güvercinleri de diğer mahlukatı da asla aç bırakmaz. Sizin ortağınıza reva gördüğünüz 1TL lik yıllık kar onur hissedarın kıymetini bilmemektir. Şirket gerçekten sadece 1 tl verebiliyorsa sizde !TL maaş alın o zaman razıyım. Yıllıkta şirketten aldığınız maaşları ortaya koyun sonra 1968'den beri ortağınız olan kişilere ne verdiniz onu hesaplayın. Bir de yüzünü güldürmeden ahirete göç eden ortaklarınızı düşünün sayın yönetim kurulu..haksızmıyım. ne dersiniz.

Bu sebepten ky paydaşlara söylediğim şey sadece maille netice alınmaz, canlı telefon ve toplantıya katılmak aslında en önemlisi kurul öncesi ve kurulda birebir görüşmek bir çay ve kahvelerini içmektir , derdimizi en açık şekilde anlatmaktırdiye düşünüyorum.

ytd değildir

8. Yine hisse yatırımcısının aynı zamanda müşteriniz olduğunu unutmayın sayın yönetim kurulu.

ytd değildir

Sayfa 140/841 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •