Sayfa 192/841 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1 lot alış 1 lot satış,,borsada şirket mi olur?
    yeni düzenleme şart.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. 10 lot islem bile yapmayan hissede bu ne kalabalik..kagidinizi aldiysaniz oturun bir kenarda, siz guzel yazilar yazinca birkac kisi hisse alacak husrana ugrayacaklar.. kuyas ile isbir ayni fiyatti kuyas bolunmeden once...simdi bakinca kuyas 30 bine tekamul ediyor . isbir 170 binlerde. yani kusacasi. kuyas bolundukten sonra 5de 1 fiyatina inmis..isbirin sonu oyle olamazmi bolundukten sonra..hem kuyas sipten normal piyasaya gecmesine ragmen...oyle bedavadan para mi kazandiracaklar saniyorsunuz...bedesiz ackklasin vur parayi kac...yemezler...isbirin yerinde olsam bu kadar yatirimci var iken 1e 2 bedelli aciklardim ve 50 bin tl den bedellileri kullandirttirirdim...sonrada 1e 10 bedelsiz yapardim...

Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    10 lot islem bile yapmayan hissede bu ne kalabalik..kagidinizi aldiysaniz oturun bir kenarda, siz guzel yazilar yazinca birkac kisi hisse alacak husrana ugrayacaklar.. kuyas ile isbir ayni fiyatti kuyas bolunmeden once...simdi bakinca kuyas 30 bine tekamul ediyor . isbir 170 binlerde. yani kusacasi. kuyas bolundukten sonra 5de 1 fiyatina inmis..isbirin sonu oyle olamazmi bolundukten sonra..hem kuyas sipten normal piyasaya gecmesine ragmen...oyle bedavadan para mi kazandiracaklar saniyorsunuz...bedesiz ackklasin vur parayi kac...yemezler...isbirin yerinde olsam bu kadar yatirimci var iken 1e 2 bedelli aciklardim ve 50 bin tl den bedellileri kullandirttirirdim...sonrada 1e 10 bedelsiz yapardim...
    ben 2 defa genel kurula katıldım.bunlar suspus lmuş verdikleri sözü niye yerine getirmiyrsunuz srusuna karşı

YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

158 i çok aşağı vermiyorlar görüntüsü var.Alıcılar dengeyi sağladı.

Düzenleme şart

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    ben 2 defa genel kurula katıldım.bunlar suspus lmuş verdikleri sözü niye yerine getirmiyrsunuz srusuna karşı
    En uygunu,ybtas gibi,şirketin çoğunluğunun yabancı bir şirkete satılması.Ortaklar bu konuda fikir birliği içinde olmalı ve bu yönde gündem oluşturmalıdırlar.

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    En uygunu,ybtas gibi,şirketin çoğunluğunun yabancı bir şirkete satılması.Ortaklar bu konuda fikir birliği içinde olmalı ve bu yönde gündem oluşturmalıdırlar.
    Şirketin %5'den fazla paya veya oy hakkına sahip ortağı bulunmamaktadır.

Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı(%)12,01.

Sayfa 192/841 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •