Sayfa 201/841 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Herşeyden önemlisi,"eyy genel müdür,sermaye ihitiyacım yok diyorsun,ama bankadan kredi çekiyorsun,bunu bir açıklasana" diyen ortaklar lazım,genel kurulda.
    Böyle sonuca varılamayacağı 3 yıldır genel kurula katılanlar ile anlaşıldı çünkü resmî presedörü bilmeyen ortakları bu 3-5 kişi kaale almadı ve almayacak bu sebepten olaya vakıf bir avukat öncülüğündeki bir oluşum gerek buraya bunu hala anlamadı bu işbir ortakları

2. Alışta bekleyen hep ben oluyorum bu hisse kendi haline bırakılmış sanırım ama bu satılabilir hale gelen hisselerin satilabilmesi icin bişeyler olmasi gerekir ama bu fiyatlar hissenin hakki değil inşallah hakkini alacaktır.

3. Arkadaş ufaktan bir bedelsiz sonrada azicik bir bedelli yap piyasadaki hisse sayısını artir level atlayalım demi yani senin gibi hissenin hakki bumudur

Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Arkadaş ufaktan bir bedelsiz sonrada azicik bir bedelli yap piyasadaki hisse sayısını artir level atlayalım demi yani senin gibi hissenin hakki bumudur
    Arkadaş ortakları uyandırmamak ve hissede başkasının söz sahibi olmaması için dediklerinizi yıllardır yapmıyor son işbir toplayıcısı sayın alabao . Biz 5 yıldır bunları yazıyoruz ama bir avukat bulup genel kurula katılamadık 3000 ortak arasından!

5. Hadi toplayici ortaklar olarak bu seneki genel kurula katilalim. Hem toplantida tanismis oluruz.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    Hadi toplayici ortaklar olarak bu seneki genel kurula katilalim. Hem toplantida tanismis oluruz.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katılalım tabi ama olayın hukuki prosedürünü bilmediğimiz için gene bir sonuç alamayız bu yüzden olaya vakıf bir avukat bulmamız gerek veya danışmanlık almamız , bu yüzden soruyorum aramızda avukat var mı diye? Çünkü şirket ve ticaret hukukuna hakim olarak gidersek genel kurula iş değişir sanırım.

İmtiyazlı hisse yok 3000 ortak var benim bildiğim bu durumda bu holdingin yönetim kurulu bu 3000 ortak arasından seçilmiyor mu? Ayrıca bu yönetim kurulununu kim seçiyor yani neye göre?

145 de sıkıştı kaldı.Bilanço ne gelecek bakalım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 201/841 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •