Sayfa 231/841 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    Eşleşme dip te 158900 de 150 lot .50 lot ekside.Şansın varmış.Dipten kaçırmasına herhalde.,😊
    Yuh diyorum bendede super sans varmış diger hisselerimden satip almak istedigimde parayi kullandirmiyor

2.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Philip dün aldığını bugün tabandan satacak görünün eşleşme de bu

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abi dun yazmistim bu adam o kadar hisseyi aldigina göre daha alacak o zaman az lotla aşağı salip tekrar yukari sürecek o arada hisse artiracak. ama bence fiyata o kadar takilmamak lazim zaman uzun hemen hissede birşey beklememek lazim arada sat al yaparsaniz daha güzel olur hem dustugunde destek atmis olursunuz

Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Abi dun yazmistim bu adam o kadar hisseyi aldigina göre daha alacak o zaman az lotla aşağı salip tekrar yukari sürecek o arada hisse artiracak. ama bence fiyata o kadar takilmamak lazim zaman uzun hemen hissede birşey beklememek lazim arada sat al yaparsaniz daha güzel olur hem dustugunde destek atmis olursunuz
    Dün son anda alış kademesi düştü ben sabah sattım gedikten satan benim full

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. 160 a 3 daha ekledim bakalim verecek mi. Abilerim minicik bir yatirimciyim ama buraya haybeye gelmedim 🙂

5. Hisse aynı zamanda C gurubunda.Başka bir hisse satsanda 2 gün geçmesi lazım ki alış yapasın.Bende küçük yatırımcıyım takılma o kadar.

6.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Dün son anda alış kademesi düştü ben sabah sattım gedikten satan benim full

198 den dün aldın sabah 194 den verdin o vakit 38 lotmuydu hepi topu.

Sonradan da sattım ki dün az aldım bu tahtanın bana yaptığı ikinci yamuk oldu son 2.5 ayda 30 bin kazandım ama arada maalesef sıkıntılar oluyor kısa stoploss ile çalışıyorum yeri geliyor beni uçurumdan alıyor ama yeri geliyor yarım saatte 2 bin almak varken 500 bazen 700 bazen de 1000 TL ile hemen tahtadan çıkarım mesela dün sadece 3 ya da 4 dk da 750 TL aldım dokta dan nasip artık ky bizler portföy 40 bin ama az alıyorum

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Derinlikten bakıyorum en kalın kademe alındı mı ben de alıyorum inan bazen tahtalardan girmem ile çıkmam sadece 1 dk

Sayfa 231/841 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •