Sayfa 241/841 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon
Arama sonucu : 6723 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Ben de almak istiyorum da hele 150 lere bir gelse diyorum,,,devamlı gardı yukarı taşıyoruz bakalım ne olacak.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Tipitip kardeş bilançoya baktın mı ne kadar finansal borç var biliyormusun.Ben şahsen naçizane zarar gelir düşüncesindeyim banka borcu çok , satış geçen seneden az gelir düşüncesindeyim.ondan dolayı zarar geldikten sonra bi vururlarsa oradan almayı düşünüyorum.bilanço iyi gelecek olsa sansarlar, yancılar kokuyu alır yukarı yavaş yavaş çeker bilanço gelince de giydirirlerdi.bilançoyu iyi incele kardeş farklı bişey bulursan ya da olumlu bişey bulursan burada yaz biz de bilelim

3.  Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    Tipitip kardeş bilançoya baktın mı ne kadar finansal borç var biliyormusun.Ben şahsen naçizane zarar gelir düşüncesindeyim banka borcu çok , satış geçen seneden az gelir düşüncesindeyim.ondan dolayı zarar geldikten sonra bi vururlarsa oradan almayı düşünüyorum.bilanço iyi gelecek olsa sansarlar, yancılar kokuyu alır yukarı yavaş yavaş çeker bilanço gelince de giydirirlerdi.bilançoyu iyi incele kardeş farklı bişey bulursan ya da olumlu bişey bulursan burada yaz biz de bilelim
    Arkadasim.ben holdingin hersene ortalama %25 buyumesine satislarinin artmasina sermayesinin daire fiati olmasina yuksek bedelsiz potansiyeline. Hindistandaki %50 ortak olduğu yeni fabrikaya yeni is ve ortaklik arayisina odaklandim.
    Zaten uzun vadeciyim.borc lar var tabi.ama holding de buyuyor.buyume oldugu surece borc nasil olsa odenir
    Zaten borçlarda biterse hisse burlarda olmazki 700 tl altinda bulamazzsin
    Onemli olan burlardan toplamak
    Zaten hisse giderken toplamanin imkani yok bu tarz hisselerde

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Icimden bir ses bu hafta 225 leri gorup burlarda yilsonu bilancosunu bekleyecek diyor.
    Sadece icimden bir ses diyor
    ASLA YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR.

5. Hemen alış girdim bakin vermeyip hisseyi yukseltecek ula spek sen dua et Galatasaray yada hatek yukselmedi yukselseydi sana huzur yoktu ver hadi bakalım alış yazdim 😀

6.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Hemen alış girdim bakin vermeyip hisseyi yukseltecek ula spek sen dua et Galatasaray yada hatek yukselmedi yukselseydi sana huzur yoktu ver hadi bakalım alış yazdim
    Gerçekten
    almayi kafaya koydunsa yaz 172-175 arasi benim gibi. yoksa almak zor oluyo bunda. Senin yasadiklarini bende yasadim. ondan biliyom

7. Bende bu hissenin hareketine başlayacağını düşünüyorum 2012 den beri primsiz bir şekilde bekliyor almaya devam hareketine başlarsa zaten yetişemeyiz ytd

8. Bu hisseye bu fiyatlar çok komik kalıyor şuanda olması gereken fiyat 600 -700 aralığı ytd.

Sayfa 241/841 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •