Sayfa 250/841 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Ben sürekli şirkete mail atacam er geç maillerimi yönetime ileteceklerdir.ytd

arkadaşlar evet şirketin ödenmiş sermayesi kmik ama artırma mecburiyetleri yk.bunu bilerek vede daha önceki genel kurulda verilen sözü hatrlatarak yazmakta fayda var.
    birde genel kurula ödenmiş sermaye artırmı maddesinin eklenmesini talep edin.
    ben işbir dahil en 15 genel kurula katıldım.genel kurul öncesi rtaklardan genel kurula madde eklenmesi talebi gelmemiştir diye açıklama yaparak genel krul başlatılyr.
    ayrıca atılacak maile piyasa öncesi işlem grubundan çıkmak için gerekli çalışmanın yapılmasınıda gündeme alınmasını talep edersek dört dörtlük lur.
    sn larak genel kurulda beni yalnız bırakmamanızı isstirham ediyrum ben büyük ihtimal inşallah katılacağım
    sağlıkla kalın

3. Geçen yıl bu zamanlar hisse hareket etmişti.Artık bir hareket başlarsa 350-400 aralığına gider gibi ytd.

4. Evt durum onu gosteriyor.son dibini 129 da yapti.
    Bundan sonra yon yukari artik
    Ilk hedef ise 399 ustu.
    Asla yatirim tavsliyesi degidir

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Zaten bu hissenin şuanda olması gereken rakamlar 350-400 aralığı ama maalesef hisseyi buralarda bekletiyorlar.Yönetim hissesini değerli kılmak için çaba gösterirse hisse hakettiği değeri bulacak.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

İşbir yatak A.Ş. Genel Müdürlüğüne
    Şirketinizin borsada yatırımcısıyım.Bu sene temettü verilmemesi,onun yerine bedelsiz hisse verilmesini rica ederim.Bu suretle nakit para,şirketin bünyesinde kalmış olacaktır.
    Saygılarımla.

Yazdım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Yönetim kurulu başkanlığına

Şirketinizin ödenmiş sermayesi enflasyona göre çok düşük kalmıştır,,İştiraklerinin sermayesi holdingden fazladır,,dolayısı ile ödenmiş sermayenin bedelsiz şeklinde artırılmasını rica ederim.
    Saygılarımla.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Her gün bıktırana kadar yazmaya devam.

Sayfa 250/841 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •