Sayfa 448/841 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Bedelsiz habeti gelince fiyatının ne kadar olduğu önemli.Güzel ataklarla buralara geldi aslında sermaye arttırmadan 1000 tl olmalı benim fikrim bu tabiiki.

2. Bist bu şekilde devam ettikçe bence daha çok talep gelecektir.Kötü zamanlarda insanlar daha seçici ve araştırıcı olur.

3. Bence bir hissenin yukari hareketine tek sebep/bahane bedelsiz olmamali..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Yukari hareket baslasin artik.

Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Bedelsiz habeti gelince fiyatının ne kadar olduğu önemli.Güzel ataklarla buralara geldi aslında sermaye arttırmadan 1000 tl olmalı benim fikrim bu tabiiki.
    Şirket halka açılırken 1500 tl fiyatı gördü,daha sonra hisseye baskı kuranlar istediklerini gerçekleştirip 84 lere kadar indirdiler,,daha sonra baktılar ki,şirket gerçekten yatırım yapıyor,bu yılda da yatırımın meyvelerini vermeye başladı,6 aylıkta 32 milyon tl gibi sermayesine göre çok yüksek kar etti,,spekler düşük fiyatlarda artık baskı kuramayacaklarını anladılar baktılar ki mal kaptıracaklar,355 lere kadar yükselttiler,,,bundan sonra 12 aylık kar hesaplanıyor,,gerçekten kar sürdürülebilir mi,değil mi diye.
    Buna göre bir karar vereceklerdir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. Gayet güzel bir açıklama.Sn sagopa elbetteki arttırım olayı yolun sonu olur artık.Elbetteki yapmış olduğu işler çok güzel ve önemli artış sadece olayı taçlandırma.

7. Şuanda hissenin verilerine göre olması gereken fiyatlar 700-800 ama maalesef hisseyi değerine ulaştırmak için yönetimdeki arkadaşlarımız hiçbir çaba göstermiyorlar.Hisseyi inceliyorum çok değerli arazileri çok değerli iştirakleri olan bir şirket sermayesine bakıyorum 635.000 TL artık sermaye çok dikkat çekiyor umarım bizim gördüklerimizi yönetimdeki değerli arkadaşlarda görürler ve biran önce hisse şu sığlıktan kurtulur ve haketttiği değeri bulur.YTD

8. Aslında birazda bilinirlik ve işlem görülen pazarla alakalı konu gibime geliyor.İnsanlar araştırmıyor ve bu şirketin varlığını bilmiyor.

Sayfa 448/841 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •