Sayfa 494/841 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    445 eslesme

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Paylaşımlar için teşekkürler.

2. Rica ederim,elden geldigince yazarim

3.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Bir gün birileri bu hisseye kalk gidelim diyecek inat ettim o zaman bende burada hala bekliyor olacağım. Ne olursa olsun bu hisseye ayırdığım parayı yok sayıyorum. Günlük düşmeler çıkmalar beni asla ilgilendirmiyor.
    Sen de sabirsizsin kardesim, hergun ekrana baktigin surece o gün geldiginde coktan elinden almis olacaklar, buraya yaziyorum. Hatirlarsin mutlaka.

4.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    600 bin sermayey 32 milyon kar yazacaksin ve ky yi dokmeye calisacaksin..oldu

Düzeltme yapayim, 6 aylik kari 32.milyon. bu yil, yillik kari 80 milyon gelir tahminimce.

5.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Düzeltme yapayim, 6 aylik kari 32.milyon. bu yil, yillik kari 80 milyon gelir tahminimce.
    Bu durumda fk kaca duser Atakan Bey?

Bence bu sorunun cevabi onem arz ediyor

Selamlar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Bu durumda fk kaca duser Atakan Bey?

Bence bu sorunun cevabi onem arz ediyor

Selamlar

80 milyon kar gelirse ,şuanki fiyata gore fk 3,5 oluyor. Yani bugun hisseye yatirdiginiz tum parayi 3buçuk senede tam 2 ye katliyor.
    Ayrica işbir holding iyi calisiyor, urunler kaliteli,satislar iyi, iyi yere de dükkanini acmis, ilerleyen senelerde yillik karlari daha yukarilari da gormemesi icin sebep yok, hindistan pazari etkisiyle.. ayrica bistteki en düsük sermayeli 2.hisse sanirim, bedelsiz potansiyeli herzaman daha diri tutacaktir fiyatini... kisaca iyi bir hissedeyiz , gunluk takip etmeyen en cok kazananimiz olur.

7.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    80 milyon kar gelirse ,şuanki fiyata gore fk 3,5 oluyor. Yani bugun hisseye yatirdiginiz tum parayi 3buçuk senede tam 2 ye katliyor.
    Ayrica işbir holding iyi calisiyor, urunler kaliteli,satislar iyi, iyi yere de dükkanini acmis, ilerleyen senelerde yillik karlari daha yukarilari da gormemesi icin sebep yok, hindistan pazari etkisiyle.. ayrica bistteki en düsük sermayeli 2.hisse sanirim, bedelsiz potansiyeli herzaman daha diri tutacaktir fiyatini... kisaca iyi bir hissedeyiz , gunluk takip etmeyen en cok kazananimiz olur.
    Son cumleniz o kadar dogru ve biz o kadar yapamiyoruz ki malesef

Nedense bana 2000 li yillarin basinda hisse basi 1000₺ den islem goren afyon cimentoyu andiriyor;fmizp bolunmemis zamanlari gibi.. yaşlanmışız be

8.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Son cumleniz o kadar dogru ve biz o kadar yapamiyoruz ki malesef

Nedense bana 2000 li yillarin basinda hisse basi 1000₺ den islem goren afyon cimentoyu andiriyor;fmizp bolunmemis zamanlari gibi.. yaşlanmışız be

Bu soylediklerimden veya sesli dusuncelerimden lutfen kimse isbir ucacak kacacak yorumu cikarmasin.gunde 4 defa anlik islem goren bir hissede alsatciysaniz eger zorluklarini bilmeniz lazim.herkes kendi risk anlayisina uygun olarak yatirim danismanina sorarak hareket etsin lutfen.

Sayfa 494/841 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •