Sayfa 53/841 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. sadece 1 tavan yaptı diye acıklamamı olur şaşırdım ateş olmayan yerden duman cıkmaz bi beklenti var muhtemelen şahsi düşüncem beni baglar ***( al sat tavsiyesi degildir )***

2. Tahta ne zaman açılır, bilgisi olan var mı? Şirket cevap verse de ikinci seansda açılır diye düşünüyorum.

3. Aradım İŞBİR i.......Yarım saat içinde haberi yollayacaklarmış....Sıkıntı yokmuş arkadaşlar rutin birşey.....!!!!

Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Aradım İŞBİR i.......Yarım saat içinde haberi yollayacaklarmış....Sıkıntı yokmuş arkadaşlar rutin birşey.....!!!!
    12:55 de çekiliş var desene

Kapa açıklama düştü işbir den herhangi birşey yok demişler

6. KAP: ISBIR [ ] İŞBİR HOLDİNG A.Ş. Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/666953
    Dosyalar:

Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri 2018-03-08
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 08.03.2018
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Borsanız Başkanlığı'nın 07.03.2018 tarihli yazısı ile şirketimiz hisse senetleri üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin henüz kamuya açıklanmamış özel bir durumun olup olmadığı hususunda açıklamamız talep edilmiştir. Şirketimizin hisse senetleri üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri VIII No 54 sayılı Özel Durumların Kamuya Açıklanmasına İlişkin Tebliği'nin "Olağandışı Fiyat ve Miktar Hareketleri" başlıklı 17. maddesine istinaden aynı Tebliğ'in 21 ve 22. maddelerine göre; şirketimizin henüz kamuya açıklanmamış özel bir durumu bulunmamaktadır.

7. Yine satamadım şu Kaplamini yukarıdan....!!!

5.60 dayız....!!!

8. 5.52.....Ne spekmiş.....

Sayfa 53/841 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •