Sayfa 554/841 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Geçen sene yaptığı hareketi nerdeyse 2 haftada eritti.Umarım bu tahtanın bir sahibi vardır ve istediği kadar toplamıştır artık.Teknik olarak buradan dönmesi lazım .

2. 229'a çıkardığım maliyetimi yükseltmek istemiyorum. Bir yanımda geç kalırsın diyor. İkilem içerisinde elim ne alıma gidiyor nede beklemeye cesaretim var. Yalnız şu günlerde en büyük ihtiyacımız sağlık. Allah bu milleti korusun gerisi teferruat para kazanılır da kaybedilir de.

3. Amin.Şahsi fikrim 3 hissem var 3 ündende bu fiyatlardan alıcı olurum.En azından paçal olarak

4.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Geçen sene yaptığı hareketi nerdeyse 2 haftada eritti.Umarım bu tahtanın bir sahibi vardır ve istediği kadar toplamıştır artık.Teknik olarak buradan dönmesi lazım .
    Daha önce dönmesi gerekirdi..İnş döner..fakat böyle giderse .. 29* lara şükrettirecek gibi.

5. Eşleşme verebilen barmı.

6. Bu tahtada spek filan yok.Şirketin kendisi var. Oda iş yat.Ara ara topluyorlar.Gerekli toplamayı yaptıktan sonra ben borsadan çıkıyorum 280 liradan ayrılma hakkı veriyorum diyebilir..Bu tahtada spek olsaydı dünkü dipteki 550 lot ile bugünkü 350 kotu kaçırmazdı.En azından dibi bozmaz ama belli bir miktarını alırdı.

7. Düzenli olarak kademeli yükselişi açıklamaz bu.Borsadan çıkacaklarını sanmam.Şu an için çıkış fiyatı çok yüksek kalır.Bu işi 2 sene önce yapsalar yarı fiyatına yaparlardı.

8. Bir yıl kadar önce şirketi arayıp böyle bir niyetiniz var mı diye sorduğumda yetkili bana sok ya böyle bir başvurularının olduğunu fakat spk nın bunu kabul etmediğini söyledi.Bence bunların kafasında sip ten borsaya açılıp Avrupa'daki küçük hissedarlardaki hisseleri toplamaktı.Diğer gibi şimdiye kadar borsada büyümeyi düşünselerdi sermaye artırımı yaparlardı.

Sayfa 554/841 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •