Sayfa 59/841 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 465 - 472 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Silme işi yonha dan alışığız dedim size herkez çıkar derse çıkmaz.Bakir çıkmamış şirket ararsanız gidin Yibitaş çimento alın.100 tl den 300 olmuş.Kusura bakmayın olumsuz konuştum.300 310 arası 1 ay kalır.

2. 15 dakika sonra ezanla kendime gelebildim....!!!!

Son 2 ayda hiç ŞOK yaşamamıştım.....!!!!

Neyse taban yapmadığına şükredelim.....!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Harbi ne oldu? Anlayan var mı?
    Ky yi ml sahibi yaptılar...alanlara hayırlı olsun...beklenirse gidecek yol uzun bakalım...

4. Ne alış yazan olmuş,ne de satış yazan olmuş.....Şimdi herkes satış yazar diyeceğim ama kimsede de mal yokmuş demek ki okkalı....!!!!

Fiyat şimdi 350 den 77 lot eşleşecek diyor ama SİLMESİ bana göre garanti gibi......!!

Çünkü bu hareketten sonra birçok kişi satış yazar.....!!!!

Ama spek mal alma derdindeyse işte şimdi tahtaya satış gelir.....Çünkü elinde isbir olanlar bezdi bu hareketle....!!!!

Neyse speğe bırakacağız herşeyi.....!!!

5. Taban yaptığını görmedim merak etmeyin.Ama yataya sarar.Öyle huyları var.

Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Ne alış yazan olmuş,ne de satış yazan olmuş.....Şimdi herkes satış yazar diyeceğim ama kimsede de mal yokmuş demek ki okkalı....!!!!

Fiyat şimdi 350 den 77 lot eşleşecek diyor ama SİLMESİ bana göre garanti gibi......!!

Çünkü bu hareketten sonra birçok kişi satış yazar.....!!!!

Ama spek mal alma derdindeyse işte şimdi tahtaya satış gelir.....Çünkü elinde isbir olanlar bezdi bu hareketle....!!!!

Neyse speğe bırakacağız herşeyi.....!!!
    Dur Tatar bir seansla karalar bağlama

7. Bu arada topigi degil ama Orma hissesi hakkinda gorusu olan varmi. Hissenin sahibi goltas diye biliyorum. 12 aylikta zarar acikladi ama buyuk bir borc kapadi diye duydum. Bilgisi olan varmi acaba. Birde satis muhabbeti dönüyor ortada.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Dur Tatar bir seansla karalar bağlama
    Yok karalar bağladığım yok..Hevesim gitti......Adamların derdi mal alma veya satma değilmiş......Fiyat oluşturmakmış........!!!!

Bence de yataya sardıracak....!!!!

Sayfa 59/841 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •