Sayfa 592/841 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Umarım bugn kalkar.Geçen senede yok dediler güzel güzel gittik.Yıllardır bu hissedeyim satış için bu işin bahane edildiğini ilk defa gördüm.Eşleşme bilgileri için hepinize teşekkür ederim.

2. Dipten kalkabilir bugün
    25 eşleşen
    12 ise alım için bekleyen var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. ben kendi elimdekilerin hepsine tavan yazdım, ucuza hisse yok hele benim hissem hiç yok. yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bir hisseye sadece sermaye artırımı için yatırım yapmamak gerekir bana göre. Öyle bile olsa makul fiyatlardan portföyünüzü bozmayacak bir miktar alıp belli bir kar marjında sayıyı azaltıp, tekrar fırsat verirse yerine koymak yerinde olur diye düşünüyorum. Ben şahsen bu hisse bazında mümkün olduğu ölçüde bu şekilde davranıyorum. Ama yok ben sermaye artırımına kadar strese girmeden bekleyebilirim diyebiliyorsanız o başka. Bu şirket Esas Sermaye'ye tabii olduğu için, bir sermaye artırım kararı verirse (bedelli veya bedelsiz) bu karar büyük ihtimalle Genel Kurul öncesi kamuya açıklanır, Genel Kurul öncesi gerekli kurumlardan ön izinler alınır ve gündem maddelerine koyularak oylamaya sunulur, süreç Esas sermaye'ye tabii şirketlerde genelde bu şekilde işler. Örnek vermek gerekirse en son Alkim Kimya'da bu şekilde olmuştu. Bu anlattıklarım ybtas ve başka bütün Esas Sözleşmeye tabii (kayıtlı sermayeye tabii olmayan) şirketler için geçerlidir uygulamada herhangi bir değişikliğe gidilmedikçe veya kayıtlı sermaye sistemine geçmedikçe. Bilgilendirme olsun diye belirtmek istedim bilmem faydalı olabildim mi. Hayırlısı olur inşallah. Y.T.D.

5. Bende o nu dedim ama bakalım neler olacak..Son eşleşme verebilen varmı.

[QUOTE=viking;4473845]Bende o nu dedim ama bakalım neler olacak..Son eşleşme verebilen varmı.[/QUOT
    Eşleşme 800 ama kapanış anında görmek lazım
    Alıcı veya satıcı iseniz kapanışa doğru unutmaz isem yazarim

7. En azından alış gözükmeside güzel.Teşekkürler.

Eşleşme 800 bakalim

Sayfa 592/841 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •