Sayfa 601/841 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Eşleşme tavan gözüküyor

2. Dolaşıma sokulan paylar mevzusu şu anki hikaye değil bence. çok ortaklı kuruluşta hisseye ilgi artınca ortaklar paylarını kaydileştiriyorlar. Bu hem sağlıklı hem doğal. Kaldı ki öyle piyasaya sürülen lotlar milleti rahatsız edecek cinsten de değil. Gördüğüm kadarıyla hepsi farklı kişiler. Bu saatten sonra artık bu hissenin bir sahibi var ve o ne derse o olacak. Satışa konulan lotlar tereddütsüz en yüksek fiyattan alınıyor. Piyasadan çekilen lotlar sayesinde dolaşımda gezer yüzer tabir edilen serseri lotlar azaldıkça çok küçük adetlerle tavan serisi sürebilir. YTD değil

3. alış satış kademe ve takası atabilirmisiniz

Arkadaşlar bu 77.936 lot takas
    İçin işlem hacmi normalmi
    Birde o taraftan bakmak lazım
    Keşke az lotlarla gitseydi inşallah
    Karşılıklı işlem değildi r.
    4 gündür işlem hacmi yüksek olması olumlu ama toplam takas miktarina göre nasıl onu değerlendirmek lazım
    Yy.tv.degildir
    Herkese hayırlı olur inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu 77.936 lot takas
    İçin işlem hacmi normalmi
    Birde o taraftan bakmak lazım
    Keşke az lotlarla gitseydi inşallah
    Karşılıklı işlem değildi r.
    4 gündür işlem hacmi yüksek olması olumlu ama toplam takas miktarina göre nasıl onu değerlendirmek lazım
    Yy.tv.degildir
    Herkese hayırlı olur inşallah
    hocam toplam hisse sayısıdır o sayı, günlük işlemi;
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=ISBIR buradan takip ediyorum ben

6. Kim almış kim satmış atabilirmisiniz

7. Son bir haftayı baz alırsak günlük alım satım da İŞBİR'e göre mükemmel denecek kadar yüksek hacim var. Yaklaşık 5 günde 7000 bin lot çevirmişler. Son üç günün takasına bakacak olursak yükseliş mal dağıtmak mı, mal toplamak mı bir fikir veriyor aslında. Burada benim için esas gösterge gün sonu takasında diğer kısımda yapılan alış ve satış işlemleri. 9-10-11 Haziran günlerinde Diğer satışlar(yani küçük yatırımcının sattığı mal):2.168 lot. Diğer alışlar( Yani küçük yatırımcının aldığı mal):106 lot. Pazartesi takası ve bu günün takası buna dahil değil. Kısaca fiktif işleme benzemiyor. Zaten mal toplu. Önümüzdeki hafta o denilen az lotla günü geçirme mümkün olabilir. Çünkü yeni maliyetlenmeler hep beklenti oluşturacak. YTD değildir.

Alıntı Originally Posted by seaeagle Yazıyı Oku
    hocam toplam hisse sayısıdır o sayı, günlük işlemi;
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=ISBIR buradan takip ediyorum ben
    Bende onu diyorum zaten yüzde 15-20 di kadar 4 gündür işlem lot sayısı
    Günlük işlem görse normal ama tek fiyat
    Bir kerelik işlemle bana anormal gibi geldi
    Bunu al sat anlamında değil tartışılmalı diye yazıyorum.
    Yy.tv.degildir

Sayfa 601/841 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •