Sayfa 61/841 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 481 - 488 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    satıcı çoktu tavana kadar 1250 lot satıcı vardı..
    Onlar bir anda alıcıyada dönebilir ...ama bugün dusus olacaktır bencede...yol uzun ...ufak ufak biriktiririz ...

Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    arkadaşlar tabana satış yazdım,artık kaçtan giderse...!!!

Sizlere hayırlı yolculuklar.....sip kağıtları bana göre değildi ama yine de girmiş olduk....!!!

Yine diyorum bu kağır nurmal pazarda olsa hakkı 1000-1200 arası değeri vardı....!!!!

Ben yine anakarargah cemaş a dönüyorum....!!!

Selametle...!!!
    yanlış anlama kardeş cemaşta ne buluyorsun nerden geldi temeli hiç desteklemeyen bir kağıt.spekulatif gidiyor gibi
    yt.tav.değ.

Tatar yol yakınken dön geri sil herşeyi bırakma bizi kurtlar yer sonra ne tavuk kalır ne yem

anlaşılan burdaki arkadaşlar bir bir batacak...bu durumda.. temelsiz fiyata göre hareket , speğe göre hareket..spekte para kazanacağına göre, kaybeden vatandaş...
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. İşbir i kimseyi batırmaz sadece sabır istet

arkadaşlar...kağıt ismarlama alınıp satılmaz. beklenti bitmez burda.takibi bırakın burda...yatın kulak dibine...parayı sıfırlamayın...

7. Abilerim,kardeşlerim beni yanlış anlamayın ...Aman ha.....İsbir taban yapacak demedim ben.....İsbirde bozulan birşey yok....!!!

Ben devamlı işbir i almam diyordum...Çok sert yükselince dün tavana alış girdim......Hesabıma göre de 2-3 tavan sonra 500 lerden satarım çoğunluğu demiştim.....Ama olmadı.....!!!!

Ama sonuçta isbir yoluna devam edecek......!!!!

İsbiri bu adamlar nasıl 1 yılda 100 tlden 300 yaptılarsa belki de 2 ay içinde 500-600 yapacaklar...Ben hala çok güzel bilanço bekliyorum.....!!!

Ama ben SİP te duramam....Ben anlık,saniyelik hisse alır satarım......Biliyorum bu şekilde işlemlerden % 95 yatırımcı batar ama ben parayı bu şekilde kazandım....Tarzımı değiştirmem....!!!

Ben sattım ama sonra tekrrar alırım isbir i ...Benim sağım solum belli olmaz....!!!!

Sonuç olarak İSBİR de bozulan bir sey yok.....!!!!

birkaç kriter yazayım insanlar aydınlansın...aslında bir nesnenin başka bir nesneyle alakası yoktur ama....yibitaşı baz alırsak, işbir 750 cıvarında olmalı...yongayı baz alırsak işbir 5000 üstü olmalı...yataşı baz alırsak isbir 3000 üstü olmalı...vartoluyu baz alırsak 1000 üstü diyorsa bunu 3 le çarpmalı........daha yakın kısa hesaplara dönersek 12 aylık karı 50 trilyon üstü gelirse U yu tamamlar yani 1.500 e yolculuk.......eğerki bedelsiz gelirse en az zirveyi 2 ye katlar 3000 üstü olur......şimdi orta vadede alan alsın veren versin gönül rahatlığıyla...bendende nacizane bu kadar hekese hayırlı temiz kazançlar...
    Son düzenleme : meho; 08-03-2018 saat: 15:09.

Sayfa 61/841 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •