Sayfa 64/841 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 505 - 512 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Bu tatarramazan hissenin kimyasını bozdu bugün insanları şaşkına döndürdü kısacası süs tavuğu gibi olduk

2.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bu tatarramazan hissenin kimyasını bozdu bugün insanları şaşkına döndürdü kısacası süs tavuğu gibi olduk
    cok panik bi adammış sempatik

3. Adamin on dakika öncesi ile sonrası bir değil...ilginç bir tarzı var...günlük giden hisselere atlıyor giderse oda gidiyor dususte az zararla kaçmaya çalışıyor ..kısada kar gibi gözükse de uzun vadede gitmez o iş...sonu hüsran olur...

4. Dünkü düşüşün asıl sebebinin kimler olduğunu forumda beş-on sayfa okuyan hemen anlar. bu kadar söyliyeyim.

yoksa daha ilk tavanda böyle acımasız bir düşüş olur mu ?

ytd değildir

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Adamin on dakika öncesi ile sonrası bir değil...ilginç bir tarzı var...günlük giden hisselere atlıyor giderse oda gidiyor dususte az zararla kaçmaya çalışıyor ..kısada kar gibi gözükse de uzun vadede gitmez o iş...sonu hüsran olur...
    Aynen kardeşim.....Bu tür borsa yarzında % 95 kişi batar......Aman ha.....!!!!

Yalnız benim şöyle bir farkım var.....Çok gidecek hisseleri keşfedebiliyorum......Bu hisseden diyelim 3 liradan 100 lot aldım.....4 tl olunca 30 unu,5 tl olunca 30 unu satarım.....O hisseyi tamamen satmam.....% 20-30 luk bir portföyle devamlı hareketli hisselerde al-satlar yaparım......!!!!

İster inan,ister inanma kardeşim.....!!!!

Topiği olduğu için yazayım.....Benim bu işbir işleminden zararım çok az oldu ....Ama arkadaşlar ben bu kadar etkilenmedim yahu son aylarda.......Ulan yazı yazacak halim kalmadı.....Demek ki 500 tl olacağına çok inanmışım......Gerçekleşmeyince de YIKILMIŞIM....!!!!

Sonuç:İŞBİR bilançosu güzel gelir......İstikrarlı kazandırmaya da devam eder.....!!!

Son söz arkamdan da olumlu konuşun.Ayıp oluyor....!!!

Vartolu tatarramazan eşleşme belli mi işbirde

7. isbir 252.10 dan 34 lot işlem,14 bekleyen

8. Arkadaşlar CEMAŞ ANAKARARGAH a yazın istekleri...

Sayfa 64/841 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •