Sayfa 643/841 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Sayın Seaegle sizin attığıniz Takasbank verisi.
    Yani.2 gün onceki aracı.kurum dağılımının verisiMI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar
    Son günlerdeki hacim aynı oranda yüksek
    Oluyor bu dikkat çekici bir durum.
    Arada bir olsa anlarım ama bu hacimin
    Sebebi insallah olumlu bir durum la
    Karşılık bulur.
    Devam ederse iyi olur hisse ederini bulur
    Yy.tv.degildir

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar
    Son günlerdeki hacim aynı oranda yüksek
    Oluyor bu dikkat çekici bir durum.
    Arada bir olsa anlarım ama bu hacimin
    Sebebi insallah olumlu bir durum la
    Karşılık bulur.
    Devam ederse iyi olur hisse ederini bulur
    Yy.tv.degildir
    Üzerime vazife değil ama benim tecrübelerime göre riskli seviyelerde, dikkat edin derim inşallah ben yanılırım. Y.T.D.

4. Sayın bağbozumu bizde biliyoruz riskli bölgede olduğunu neye dayanarak dikkat edilmesi gerektiğini söylüyorsunuz.zate böyle söyleyince de insanların kafasında şüpheler uyandiriyorsunuz.Saygilar

5. Sıkıntı şurda
    Geçen cma 1180 gördü ve en düşük seviye olan 1160 kapadı ve tarihi hacim dedik.Şimdi 1200 küsür en üst ve yine an alt olan 1154.Tekniksel açıdan geçilmeyen bir 1200 varvar önümüzde ve bu hacimlere rağmen geçilmiyor.Sıkıntı burda tabi benim için.Heee birde şu var 2 sene önce bu fiyatlar hayaldi.Düğüm bu hafta çözülecek.Bekleyip göreceğim elden bir şey gelmez.Yaşayacaklarımı yaşayacağım

6. Peki isyatirimin her kademeden mal toplamasına ne diyorsunuz

7.  Alıntı Originally Posted by alper11 Yazıyı Oku
    Sayın bağbozumu bizde biliyoruz riskli bölgede olduğunu neye dayanarak dikkat edilmesi gerektiğini söylüyorsunuz.zate böyle söyleyince de insanların kafasında şüpheler uyandiriyorsunuz.Saygilar
    Dediğim gibi haddim olmayarak bir uyarı yaptım, kimsenin canının yanmasını istemem. Kafa karıştırmak falan içinde yazmadım, herkes kendi kararına göre davransın. F/K ve PD/DD oranlarına dayanarak uyarmıştım. Birde Sn. viking'in de bahsettiği gibi 2 sene önce bu fiyatlar hayaldi. Neyse herkesin hakkında hayırlısı olsun ben isterim ki herkes çok kazansın. Saygılar. Y.T.D.

Sayfa 643/841 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •