Sayfa 673/841 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. 1407,3 oldu

2. Son saniyelerde hepsini geri çektiler 139 lotla 1395 oldu

3. Sayın HEG sizede zahmet oluyor ama bu hüzellik nasıl olduda bozuldu alan satan kimlerdi.Birde 284 lot 1 emir satış hördüm.Hangi kuruma ait biliyormusunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by Serkan3377 Yazıyı Oku
    hilal66 haftalık değerlendirme yaparmısın düşüncen nedir şuan ki durum nasıl
    Ne takasta sıkıntı var nede hissemiz de bir oyun dönüyor. Su akar yolunu bulur, çocuk bile düşe kalka yürümeyi öğreniyor. Galiba bir kez daha şunu anladım ki; Biz küçüklerin heyecana dayanacak ne parası nede gücü var. Bir elimiz klavyede, bir gözümüz ekranda, bir kulağımız haberde. Ya düşerse, ya elimize verirlerse, ya ettiğimiz karları realize edemeden taban serileri başlarsa bir sürü deli sorular. Bizi rahat bırakmıyor. Bir yanımızda hep şunu düşünüyor, Ya ben sattıktan sonra hissemiz inanılmaz rakamlara giderse. İşte ortaklar birazda bu yanımızın sesine kulak verelim. Yeni gireceklere, pozisyon açacaklara, buradan bize de ekmek çıkar mı diyenlere asla al sat yada bekle diyemem. Onlar artık kararlarını kendileri verecekler. Lakin çok aşına olduğum ve bu hissede çok çok aşağılardan maliyeti olduğunu tahmin ettiğim bazı arkadaşlar nedense bir kaç günden beri bir garipler. En çok telaşı ve stresi onlar yaşıyorlar sanki. Bakın dostlar bende günlük takasları ve ulaşabildiğim bütün kanallardan hissemiz hakkında bilgileri mümkün olduğu kadar topluyorum. Sizlere sadece tespit ettiğim bir kaç konuda bilgi verebilirim. 1-) Hissemiz hala çok çok ucuz. 2-) Bu rakamlardan pozisyon bozacak tahta yapıcı varsa ki; hisseyi elinden çıkartması mümkün değil. 3-) hala bir haber yok diyenlere, bence en çok bilgilendirmeyi İŞBİR yöneticileri yapıyor. En son Genel Kurul sonrası basına yansıyan haber. 4-) Bence beklenen haber biraz daha sonra gelmeli çünkü o haberin iki yönlü etkisi olacak. İlki yeniden bir yukarı yönlü ivme ve ardından olgunlaştırılan hisselerin dağıtılması. İşte artık İŞBİR'le veda zamanı derim ve bende yolumu uygun bir zamanda ayırırım. Şimdiki süreçte kendi adıma çok erken olduğunu düşünüyorum. Ve kimseyi de etkilemek istemiyorum. Benim hedefime daha çok uzaktayım. Saygılarımla iyi hafta sonları. Asla YTD'değildir. Düşüncelerim beni bağlar.

Aslında haftalık olarak kapanısı fena sayılmaz bence iyidir tavanda kapansa tabi daha iyiydi ama yapmadıklarına göre vardır bıldıklerı bırde hacım gayet iyi haftaya görüşmek üzere hepinize iyi hafta sonları

6. Ha son olarak haftalık en iyi kapanışı yaptık buda unutulmasın. Satışta fazla lot olması alıcıların isteksiz davranması vs.vs.vs. Bunların hiç önemi yok. Rahat bir hafta sonu geçirin. Balık tutun pikniğe gidin enerjinizi boşaltın. Pazartesinden itibaren yeniden görüşmek üzere.

7.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Ne takasta sıkıntı var nede hissemiz de bir oyun dönüyor. Su akar yolunu bulur, çocuk bile düşe kalka yürümeyi öğreniyor. Galiba bir kez daha şunu anladım ki; Biz küçüklerin heyecana dayanacak ne parası nede gücü var. Bir elimiz klavyede, bir gözümüz ekranda, bir kulağımız haberde. Ya düşerse, ya elimize verirlerse, ya ettiğimiz karları realize edemeden taban serileri başlarsa bir sürü deli sorular. Bizi rahat bırakmıyor. Bir yanımızda hep şunu düşünüyor, Ya ben sattıktan sonra hissemiz inanılmaz rakamlara giderse. İşte ortaklar birazda bu yanımızın sesine kulak verelim. Yeni gireceklere, pozisyon açacaklara, buradan bize de ekmek çıkar mı diyenlere asla al sat yada bekle diyemem. Onlar artık kararlarını kendileri verecekler. Lakin çok aşına olduğum ve bu hissede çok çok aşağılardan maliyeti olduğunu tahmin ettiğim bazı arkadaşlar nedense bir kaç günden beri bir garipler. En çok telaşı ve stresi onlar yaşıyorlar sanki. Bakın dostlar bende günlük takasları ve ulaşabildiğim bütün kanallardan hissemiz hakkında bilgileri mümkün olduğu kadar topluyorum. Sizlere sadece tespit ettiğim bir kaç konuda bilgi verebilirim. 1-) Hissemiz hala çok çok ucuz. 2-) Bu rakamlardan pozisyon bozacak tahta yapıcı varsa ki; hisseyi elinden çıkartması mümkün değil. 3-) hala bir haber yok diyenlere, bence en çok bilgilendirmeyi İŞBİR yöneticileri yapıyor. En son Genel Kurul sonrası basına yansıyan haber. 4-) Bence beklenen haber biraz daha sonra gelmeli çünkü o haberin iki yönlü etkisi olacak. İlki yeniden bir yukarı yönlü ivme ve ardından olgunlaştırılan hisselerin dağıtılması. İşte artık İŞBİR'le veda zamanı derim ve bende yolumu uygun bir zamanda ayırırım. Şimdiki süreçte kendi adıma çok erken olduğunu düşünüyorum. Ve kimseyi de etkilemek istemiyorum. Benim hedefime daha çok uzaktayım. Saygılarımla iyi hafta sonları. Asla YTD'değildir. Düşüncelerim beni bağlar.
    Hocam genelkurul sonrası basına düşen haberi kaçırdım sanırım. Kısaca bahseder Misiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Borsa Manşet.com'da çıktı. Düzeltme gelmedi bildiğim kadarıyla. Genel Kurula katılıp sermaye artışı ve İştiraklerin halka arzı talebinde bulunan ortakların bu talebine karşılık, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur: "Ortaklarımızın bu taleplerini değerlendireceğiz. Bu taleplerin üzerinde sürekli çalışıyoruz." Haberi yapanın yorumuna göre ise; Görünen o ki büyük hedefler var. Yönetim Kurulu bu hedefler doğrultusunda yatırımcılarını mağdur etmemek adına hızlı ve seri kararlar alacak.

Sayfa 673/841 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •