Sayfa 685/841 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Sn. Viking teşekkür ederim, hedefime ulaştım, tabandan satan varsa her zaman talibim.

2. Günlük takası yazabilirmisin peki.Hayırlı olsun bu arada.

Bu kağıtla yıldızım hiç barışmadı nedir bilemiyorum kaçtır bu kağıda girsem zarar ediyorum biliyorsunuz geçen aldım bekledim bekledim zararına sattım sonra primlendi ve gene aldım tam bu sefer kazanç olacak gibi oldu ve şimdi gene zarardayım

4.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Bu kağıtla yıldızım hiç barışmadı nedir bilemiyorum kaçtır bu kağıda girsem zarar ediyorum biliyorsunuz geçen aldım bekledim bekledim zararına sattım sonra primlendi ve gene aldım tam bu sefer kazanç olacak gibi oldu ve şimdi gene zarardayım
    Bu hisse yatırım hissesi, size önceden zarar etmeme rağmen yeniden aldım dediğinizde, ben olsam zarar ettiğim hisseyi almazdım dedim. Çünkü kısada ciddi bir yükseliş yaşamıştı. Haliyle dikkat çekiyor. Adam üstündeki yükleri atarak yola devam etmek istiyor. O yüklerde haliyle yüksek maliyetli yeni hisseye giren küçük yatırımcılar oluyor. Olumsuz Psikoloji yaratıyor ya daha fazla düşerse... Gibi. Oysa bir yıl veya daha önce çok uygun maliyetle hissede bekleyenlerin böyle derdi yok. Yalnız zamanın varsa bu hissede mutlaka kazanırsın Sayın Lokasyon kısada çok kısada bu türden aşağı yukarı bir çok hareket daha yapacak. Taki 6 aylık bilançoya kadar muhtemel iyi bilançoyla ve de bir kaç haberle çok iyi yerlere geleceğinden hiç şüphem yok. Adınıza üzüldüm ama iyi bir hissedesiniz kaybınız sadece zaman olur. TYD değildir.

5. Yeni haftada 2000 lere yolculuk başlasın artık.YTD

6. Güzel dilekler bunlar İnşallah.

7. 2 Lota 60 TL. Güzel para İnşallah o günler yakın. Hani çok az lotlara sert yukarı hareketler başlar mı? YTD'değildir

Güya eşleşme 1298,70 miktar 138 lot alnusun cuma gunu almıs oldugu miktar 133 lot 1250 ortalama muhtemelen satıştan alnus cıkacak bak bak görüyonuzmu ne prof biriki her alışında kağıdı önce toparlıyor sonrada ilk primde satıyor tradesını yapıyor açıkcası bu tahtada devamlı bu işlemleri aşağıdan alıp yukarıdan satmayı hiç ama hiç zerre kadar inanmıyorum kendileridir bakalım yuklu satıcı gene ortaya cıkacakmı alınmıyacagını bıldıgı halde kağıdı aşağı cekmek ıcın sacmalamaya devam edecekmi çok fazla takas oyunu dönüyor bu kağıtta bol şans

Sayfa 685/841 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •