Sayfa 712/841 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Arkadaşlar yatırımcı ilişkilerini arayıp sorayabilirsiniz ben sorduğumda özkaynağımız oldukça yüksek sermaye artırımına ihtiyaç duymuyoruz dedi Kaan bey,2002 den beri aynı o aradaki makasda açıldıkça benimde pek umudum kalmıyor.Bu kağıda yüksek oranda sermaye artırımı şart yoksa diyelim ki 10 bin tl oldu kime satacaksın o rakamlardan,ayrıca fiyat yükseldikçe kaydileştirilen lot miktarında da artış oluyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yatırımcı ilişkilerini arayıp sorayabilirsiniz ben sorduğumda özkaynağımız oldukça yüksek sermaye artırımına ihtiyaç duymuyoruz dedi Kaan bey,2002 den beri aynı o aradaki makasda açıldıkça benimde pek umudum kalmıyor.Bu kağıda yüksek oranda sermaye artırımı şart yoksa diyelim ki 10 bin tl oldu kime satacaksın o rakamlardan,ayrıca fiyat yükseldikçe kaydileştirilen lot miktarında da artış oluyor.
    Desinler, onlar ne derse desin.. Sıze sermaye arttıracığız alın bekleyın demelerini mı beklediniz.. Alın kazanın.. Oh mis.. 10 bın olursa kimseye satamayız doğrudur..

Mesela kaç lot kaydileştırdıler fıyat altı yedi kat çıktı.. Benım matrıkste yok böyle bir bilgi..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. 1495 kapattık. Öğlen tavan bozdu ama kimse umursamadı. Güzelde hacim oldu. Yeni haftaya umutla bakıyorum

Arkadaşlar
    Son dönemde sığ tahtalarla ilgili konu gündemde bugün Bloomberg TV.de
    Sermaye piyasası birliği başkanına acil sezen sordu oda ilgili kurumların gereğini
    Yaparlar gibi laflar etti.
    Benim 16 lot kalmıştı
    Akşamdan 1 lot 1499.90 yazmıştım
    Tavandan gitmis
    Genel kurullarda gerekeni fazlasıyla söyledim ama açık vermiyorlar
    Bırakın bedelsiz iştirakleri deki payları kaydilestirse bir üst gruba çıkabiliyor
    Ama nedense bunu bile yapmıyorlar
    Yönetimdeki üyeler bile kaydilestirme yapmamış
    Eskiler bu bilgilere sahip ama yeniler de bilsin istedim
    Sagliklar

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar
    Son dönemde sığ tahtalarla ilgili konu gündemde bugün Bloomberg TV.de
    Sermaye piyasası birliği başkanına acil sezen sordu oda ilgili kurumların gereğini
    Yaparlar gibi laflar etti.
    Benim 16 lot kalmıştı
    Akşamdan 1 lot 1499.90 yazmıştım
    Tavandan gitmis
    Genel kurullarda gerekeni fazlasıyla söyledim ama açık vermiyorlar
    Bırakın bedelsiz iştirakleri deki payları kaydilestirse bir üst gruba çıkabiliyor
    Ama nedense bunu bile yapmıyorlar
    Yönetimdeki üyeler bile kaydilestirme yapmamış
    Eskiler bu bilgilere sahip ama yeniler de bilsin istedim
    Sagliklar
    Aynen öyle dostum bist muhakkak bu işe bir el atacak ama bugun ama yarın.. 600 bın sermaye nedır ya.. Şaka gıbı.. Bu hacime rağmen tavana yakın kapaması önemli..

Ayrıca yonga ve merit durdurulamıyor buna da sıra gelecek..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Spk gereğini yapar derken sayın kwon zorunlu bir bedelli yahut bedelsiz yapmasını isteyebilir mi şirketten?

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Aynen öyle dostum bist muhakkak bu işe bir el atacak ama bugun ama yarın.. 600 bın sermaye nedır ya.. Şaka gıbı.. Bu hacime rağmen tavana yakın kapaması önemli..

Ayrıca yonga ve merit durdurulamıyor buna da sıra gelecek..
    Attık kenara bir miktar.Tavan kapatmadı ama olsunBir gün 1500 direnci ğzerinde kapattığımızda 2000 lerin üzerine yolculuk başlayacaktır......!!!!

Hayırlısı bakalım.....!!!

8.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Attık kenara bir miktar.Tavan kapatmadı ama olsunBir gün 1500 direnci ğzerinde kapattığımızda 2000 lerin üzerine yolculuk başlayacaktır......!!!!

Hayırlısı bakalım.....!!!
    Hoşgeldın dostum hayırlı olsun...

Uğurlu gelirsin inşallah...

Sayfa 712/841 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •