Sayfa 742/841 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,929 - 5,936 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,380
    Sayın dostum sizi yakından takip ediyorum gördüğüm kadarıyla şirketin içerisinde ajanlarınz var yanılıyor muyum İş bir Holding ve marshall da yakın takibindeyim bilesin hemen yanı başında her zaman emir ve görüşlerine hazır ve nazırım komutanım da diyebilirim sıkıntı yok aynı saftayız ama sizi gerçekten takdir ediyorum bunu yalakalık olarak falan algılamayın uzun zamandır hem marshall da hem iş bir Holding’de sabırla yolunuza devam ediyorsunuz Cumhuriyet Bayramınızı en işten dileklerle kutluyorum
     Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Karar 27 Ekimde alınmış eee dün ne olmuş hisse
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Sayın dostum sizi yakından takip ediyorum gördüğüm kadarıyla şirketin içerisinde ajanlarınz var yanılıyor muyum İş bir Holding ve marshall da yakın takibindeyim bilesin hemen yanı başında her zaman emir ve görüşlerine hazır ve nazırım komutanım da diyebilirim sıkıntı yok aynı saftayız ama sizi gerçekten takdir ediyorum bunu yalakalık olarak falan algılamayın uzun zamandır hem marshall da hem iş bir Holding’de sabırla yolunuza devam ediyorsunuz Cumhuriyet Bayramınızı en işten dileklerle kutluyorum
    Yok üstadım ne ajanı kendi halinde bir yatırımcıyım bende , hepimizin cumhuriyet bayramı kutlu olsun nice senelere

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Karar 27 Ekimde alınmış eee dün ne olmuş hisse
    Bu karar 28 inde bilinmiyırdu ondan olabilirmi🙄 kap bugün geldi.Gerçi ben şahsen bi etkileşim beklemiyorum belki ufak bi tepki ama ne bilim heyecan yaratmadı bende.

Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Bu karar 28 inde bilinmiyırdu ondan olabilirmi�� kap bugün geldi.Gerçi ben şahsen bi etkileşim beklemiyorum belki ufak bi tepki ama ne bilim heyecan yaratmadı bende.
    28 inde bilenler kağıda çökmezmiydi yani dün???

5. seviyorum seni İŞBİR....

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    28 inde bilenler kağıda çökmezmiydi yani dün???
    Çökerdi çökerdide çökmemiş gerek görmemişler.

7. Selamlar arkadaşlar valla sabır sabır her şey sabırla güzel olacak...
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

8. evt kaldığımız yerden devamm şimdi.
    güclenerek yola devam etmeli.
    şöyle diim borsada bukadar yuksek potansiyel sahibi hisse yok.
    gun gelecek efsanelerin en üstunde yerini alacak.
    dilden dile anlatilacak İŞBİR efsanesi.
    ♡iki gözümün çiçeği♡

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 742/841 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •