Sayfa 753/841 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Bu birleşme Sünger halka açık olmadığı için SPK onayına tabi değilmiş. Araştırıp Öğrenmiş olduk
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

2. Yazılarımıza ne olmuş ofsaytlık bir durum yoktu ki silinmiş

3. @santor_aslan

4.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Santor gruptan çıkarmışlar
    Yok onlar tam atacaktı ben çıktım.😂😂😂takaslarla alakalı bi sıkıntı yaşadık.Yanlış bildiklerini düzelttim.Arada yavaş diye bir cümlem oldu onu beyenmemişler.Kimseye kendimizi beyendirmicez.Senelerimizi verdik bu hisseye.Her şeyini bilşyoz ama onlar hep pof pof istiyordu.

Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Yok onlar tam atacaktı ben çıktım.������takaslarla alakalı bi sıkıntı yaşadık.Yanlış bildiklerini düzelttim.Arada yavaş diye bir cümlem oldu onu beyenmemişler.Kimseye kendimizi beyendirmicez.Senelerimizi verdik bu hisseye.Her şeyini bilşyoz ama onlar hep pof pof istiyordu.
    Aynen mehteran gibiler

6. O telegram grubuyla ilgili şüphelerim var.Grup başkanı seans sonu hisse kapanışını yapı kredi mobilden gösteriyor.Demekki işlemleri yapı kredi yat.dan yapıyor.Yapı kredi 1 temmuz ile hissenin 3570 zirveyi gördüğü dönemde 2600 kadar hisse alarak fiyatı oralara çıkarmış.O günden bu güne kadar yapı kredi yat. 1670 lot satış yapmış.bu işin içinde onlarda var sanırım.Çünkü bu grup ortaya çıktı hisse durdu.

7. Syn.Dnzl20 ,bencede hissede treyd eden fiyatlamayı bozan hareketler oluyor ama telegram mi başka bir gurup mu bilmiyorum.
    Delil olmadan bir şey diyemem. Gördüğüm , Belirli bir Kanalda dirence gelirse sat desteğe gelirse al sonra yeni kanal oluştur birazda orada eğlen tarzı hareket ediyorlar. Banada sabır düşüyor.
    İyi olur inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Syn.Dnzl20 ,bencede hissede treyd eden fiyatlamayı bozan hareketler oluyor ama telegram mi başka bir gurup mu bilmiyorum.
    Delil olmadan bir şey diyemem. Gördüğüm , Belirli bir Kanalda dirence gelirse sat desteğe gelirse al sonra yeni kanal oluştur birazda orada eğlen tarzı hareket ediyorlar. Banada sabır düşüyor.
    İyi olur inşallah
    Sabır sizin işiniz hocam... Yıllar süren bekleme sabrınız bizlere ilham veriyor.
    Saygılarımla.

Sayfa 753/841 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •