Sayfa 790/841 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    bundan kaç ay önce yazdım ben bölünme beklemiyorum diye bana inat bazı arkadaşlar içerden çok sağlam haber aldık kesin bölünecek diyenler oldu ellerinde 100 lot üzerinde olanlar var benim tanıdığım ve benim bizzat binlerden sonra almaya başlamamız ve sonra benim mecburiyetten oyun dışına çıkmam ile etrafımdaki biri birini tanımayan ama benim bizzat alın unutun dediğim kişilerde bin lot üzerinde lot var ve kimisi hala satmadı kimisi ise ana parasını aldı yola devam ediyorlar benim beklentim ise mkk ya kayıtların artması ve lotların arttırılması sonra bölünme olması benim ki de bi teori bölününce alacağım artık uzaktan izliyorum sadece
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    Ali bey,emek ve katkılarınız için teşekkür ederim.
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar İşbir genel kuruluna söz verdiğim gibi katıldım ve bazı sorular sordum bilindiği üzere
    Bazı arkadaşlar özelden yazıyor özelden lütfen yazilmasin
    Yönetim bu konularda açık olması beklenemez elbette
    Bedelsiz kararı ergec verilecek olduğuna inana bekler diğer türlü hisse baya primli son bir yılda bunu da görmek lazım.
    İsteyen inanır istemeyen inanmaz bende 24 adet varken 7 ye düşürdüm ama şu fiyata göre iyi etmemiş sonucu çıkar.
    Borsada ne zirve nede dip yakalamak zor
    Herkesin parası ve kararı kendinedir.
    Benim maliyetim 100 TL.idi en düşük 1500 den itibaren satmaya başladım ve 7 adet duruyor çünkü yeterince kar ettim.
    Tabiki 8850 en yüksek gördüğü yerden alanda var bunu şunun için yazıyorum hisseyi zamanında almak ve uzun vadeli yatırımcı olmak gerekiyor
    Benim söyleyeceklerim bunlar şirket karlı büyüyen şirket sermaye artırımı yapsada yapmasada benim için sorun yok diye düşünüyorum aldığım her hissede
    Aslında bedelsiz bir yüz lira yerine 2 adet elli lira verilmesidir.bu şirkette potansiyel çok yüksek olduğu için vede borsa fiyatlamasi bu olayı sevdiği için bizler de bunu bekliyoruz
    Sagliklar
    Emeğiniz ve katkılarınız için teşekkür ederiz Ali Bey.

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar İşbir genel kuruluna söz verdiğim gibi katıldım ve bazı sorular sordum bilindiği üzere
    Bazı arkadaşlar özelden yazıyor özelden lütfen yazilmasin
    Yönetim bu konularda açık olması beklenemez elbette
    Bedelsiz kararı ergec verilecek olduğuna inana bekler diğer türlü hisse baya primli son bir yılda bunu da görmek lazım.
    İsteyen inanır istemeyen inanmaz bende 24 adet varken 7 ye düşürdüm ama şu fiyata göre iyi etmemiş sonucu çıkar.
    Borsada ne zirve nede dip yakalamak zor
    Herkesin parası ve kararı kendinedir.
    Benim maliyetim 100 TL.idi en düşük 1500 den itibaren satmaya başladım ve 7 adet duruyor çünkü yeterince kar ettim.
    Tabiki 8850 en yüksek gördüğü yerden alanda var bunu şunun için yazıyorum hisseyi zamanında almak ve uzun vadeli yatırımcı olmak gerekiyor
    Benim söyleyeceklerim bunlar şirket karlı büyüyen şirket sermaye artırımı yapsada yapmasada benim için sorun yok diye düşünüyorum aldığım her hissede
    Aslında bedelsiz bir yüz lira yerine 2 adet elli lira verilmesidir.bu şirkette potansiyel çok yüksek olduğu için vede borsa fiyatlamasi bu olayı sevdiği için bizler de bunu bekliyoruz
    Sagliklar
    Teşekkürler Ali Bey, muhalefet şerhinizi tutanağa yine geçmemişler sanırım. Nedeni ne olabilir sizce?

Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Teşekkürler Ali Bey, muhalefet şerhinizi tutanağa yine geçmemişler sanırım. Nedeni ne olabilir sizce?
    Çok bir önemi yok egerki bir madde oylama maddesi ise muhalefet şerhi vermenin su faydası vardır.
    O maddenin iptali için şirketin bulunduğu ildeki asliye ticaret mahkemesi de sanırım 3 ay içinde dava açma hakkınız var.benim öyle bir niyetim olsaydı bunu yaptırırdim.
    Burda takılacak önemli bir durum yok sizde üzerinde durmayın
    Sagliklar

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Çok bir önemi yok egerki bir madde oylama maddesi ise muhalefet şerhi vermenin su faydası vardır.
    O maddenin iptali için şirketin bulunduğu ildeki asliye ticaret mahkemesi de sanırım 3 ay içinde dava açma hakkınız var.benim öyle bir niyetim olsaydı bunu yaptırırdim.
    Burda takılacak önemli bir durum yok sizde üzerinde durmayın
    Sagliklar
    Bende de 200 tane vardı,,maliyet 250,,,,8000 tl ye kadar muhtelif yerlerden sata sata bitirdim,,,13 lerden eregliye girdim,,ağustosa kadar tutmak niyetim var,,deli konsolide kar bekleniyor,,eğer işbir ağustosa kadar buralarda oyalanırsa eregliden çıkıp girebilirim,,gidersede hayırlı olsun,yapacak bir şey yok.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sentetik halka arzı hissenin yönünü belirler bu saatten sonra diğer bütün beklentiler satın alındı artık o beklentilerden biri gerçekleşirse beklenti bitti havası oluşur bence yatırım tavsiyesi değildir

8. Arzdanngelecek olan nakit var 14.700.000 lot
    Artık kaçtan arz olacaksak
    O nunla alakalı bir açıklama olacakmı bakalım
    Merakım o.

Sayfa 790/841 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz