Sayfa 800/841 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Öncelikle bedelsiz hayırlı olsun.Sabah tavanda 2233 lot vardı.Bu bana az geldi. En az 10-20000 lot tavanda emir bekleseydi daha iyi olurdu.Grafikte pek ahım şahım değil. Beni umutlandıran yeşil holdilginde bedelsiz açıklamasından sonra eksi açmasına rağmen 114 lerden 260 lara gitmesi.İnşaallah herkes gönlünün istediği yerden iyi bir karla satar.

2.  Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    Öncelikle bedelsiz hayırlı olsun.Sabah tavanda 2233 lot vardı.Bu bana az geldi. En az 10-20000 lot tavanda emir bekleseydi daha iyi olurdu.Grafikte pek ahım şahım değil. Beni umutlandıran yeşil holdilginde bedelsiz açıklamasından sonra eksi açmasına rağmen 114 lerden 260 lara gitmesi.İnşaallah herkes gönlünün istediği yerden iyi bir karla satar.
    Düzeltme yapayım Yeşil holding bedelsiz açıklamadı bedelli açıkladı.
    Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Pars508 Yazıyı Oku
    Düzeltme yapayım Yeşil holding bedelsiz açıklamadı bedelli açıkladı.
    Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Pardon doğru söylüyorsun.Yeşil holdingi zaten olumlu anlamda yazmıştım.Beni rahatsız eden normal günlerdeki tavanlarda bile tavanlarda 1500 lot oluyordu. İnşaallah öğleyin ve gün sonu tavandaki lot sayısı artar.Haber çoğu borsa sitelerinde hala yayınlanmamış.Ondan da oalbilir.

4. Yıllardır bekleyen herkese hayırlı olsun, yazılanlar okudum; borsa siteleri genellikle işlerine geleni veya gelmeyeni haber yapıyorlar! bu sermaye arttırımı iyi ama bana göre yetersiz, sanırım sentetiğin halka arzından dolayı bu yola gittiler, zaten orada da halka arz olacak hisse sayısında düşüş yaptılar. ben hala çalı arkasında bekliyor olacağım.

Arkadaşlar bu hisseyi alabilmek için farklı sözleşme olması lazım.cogu kişi alamıyor
    Birde ilk gün işlem hacmi fazla oluyor bilmeyen satış yazıyor.kartonsan ilk gün hacim çok fazlaydı sonraki günler düştü .
    Bilgi amaçlı yazilmis olup alsat tavsiyesi değildir
    Sagliklar.
    Sırada pazar değişikliği İnşallah genel kurulda gündeme gelir bu husus

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu hisseyi alabilmek için farklı sözleşme olması lazım.cogu kişi alamıyor
    Birde ilk gün işlem hacmi fazla oluyor bilmeyen satış yazıyor.kartonsan ilk gün hacim çok fazlaydı sonraki günler düştü .
    Bilgi amaçlı yazilmis olup alsat tavsiyesi değildir
    Sagliklar.
    Sırada pazar değişikliği İnşallah genel kurulda gündeme gelir bu husus
    Pazar değişikliği konusunda girişimde bulunurlar ise ki, mızrak çuvala sığmıyor artık, bu sermaye artırımı sonraki konu bana göre. Y.T.D.

7. Üç büyük beklentimden ikisi gerçekleşti çok şükür üçüncü beklentim olan pazar değişikliği bakalım gerçekleşecek mi . Hakkımızda hayırlısı olsun.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

Çok bekledik hayırlı uğurlu olsun hepimize

Sayfa 800/841 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •