Sayfa 840/841 İlkİlk ... 340740790830838839840841 SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında ISBIR.E payları 06/11/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 05/12/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar emir paketi tedbiri ile işlem görecektir. Emir paketi tedbiri, "piyasa emri ve piyasadan limite emir girişinin kısıtlanması", "emir iptalinin, emir miktar azaltımı ile emir fiyat kötüleştirmesinin yasaklanması" ve "emir toplama bilgi yayınının kısıtlanması" uygulamalarını kapsamaktadır. İlgili payda halihazırda uygulanmakta olan ve VBTS kapsamında önceki aşamalarda tanımlanan tedbirler de (açığa satış ve kredili işlem yasağı ile brüt takas tedbirleri) emir paketi tedbirlerinin uygulandığı süre boyunca devam edecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler, payın işlem gördüğü pazarın/platformun işlem kuralları, pazar değişimi veya diğer nedenlerle uygulanan işlem esaslarından ayrı olarak değerlendirilir. Buna göre VBTS tedbirleri diğer düzenlemeler veya kararlarla uygulamaya alınan işlem esaslarının geçerlilik süresinden ayrı olarak tedbir süresinin sonuna kadar uygulanmaya devam eder.

SPK'nın 11/02/2021 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-50 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

2. Salih maniplasyon yapma basın derde girmesin.

3. yönetim tamamen değişti . bugun de bagımsız uye geldı . ana pazar için kotasyon 8. madde şartları taşıyor kurumsal şartlarda ise bagımsız uye de tamam geriye sadece yatırmcı ılışkılerı (lisanslı ) uye ataması kaldı

Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    yönetim tamamen değişti . bugun de bagımsız uye geldı . ana pazar için kotasyon 8. madde şartları taşıyor kurumsal şartlarda ise bagımsız uye de tamam geriye sadece yatırmcı ılışkılerı (lisanslı ) uye ataması kaldı
    İşbir sentetik ile bunu karıştırınız sanırım.
    İşbir holding 3 üyeli
    İsterse pazar değişikliği yapar ama yapmıyorlar anlamak mümkün değil
    yt.tv.degildir
    Sagliklar

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    İşbir holding 3 üyeli
    yt.tv.degildir
    Sagliklar
    evet karıstrımışım ıssın ile ıkı şirker ve isimler cok yakın . açıklama kısmını okuyunca işbiri görünce kafa da pöip d e olunca

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    İşbir holding 3 üyeli
    yt.tv.degildir
    Sagliklar
    haluk tuna il defaten görüşmem oldu yatırmcı ılışkılerınden ama sonuc yok . ben halen alı kantur ıle bır degısım olacagıan ınanıyorum . zaten pöip da şartları tasıyan 6 şirket var 19 şirketten ayes ısbır sumas uzerb sodsn balat ( son üçü tahmınen 250 milyon tl gecer dıyorum hesaplamadım )

Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    haluk tuna il defaten görüşmem oldu yatırmcı ılışkılerınden ama sonuc yok . ben halen alı kantur ıle bır degısım olacagıan ınanıyorum . zaten pöip da şartları tasıyan 6 şirket var 19 şirketten ayes ısbır sumas uzerb sodsn balat ( son üçü tahmınen 250 milyon tl gecer dıyorum hesaplamadım )
    Genel kurullarda hep dile getiriyorum,ama maalesef Ali kantur duyarsız kalıyor her daim.
    Ali kantur yeni birisi degilki zaten yönetimdeydi çok eski bir ortak vede senelerdir yönetimde.
    Bu yüzde 5.96 payı olan ortak kim acaba özel denetçi isteyebilir bunları zorlamak için.
    Yy.tv.degildir
    Sagliklar

8.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Genel kurullarda hep dile getiriyorum,ama maalesef Ali kantur duyarsız kalıyor her daim.
    Ali kantur yeni birisi degilki zaten yönetimdeydi çok eski bir ortak vede senelerdir yönetimde.
    Bu yüzde 5.96 payı olan ortak kim acaba özel denetçi isteyebilir bunları zorlamak için.
    Yy.tv.degildir
    Sagliklar
    özel denetci için %5 yanı sıra elınızde kı hıssenın degerı 1 milyon tl üstünde ise de geçerli azınlık ortaklık ıcın .
    ayrıca özel denetci üst pazar için yapabileceği bir durum yok .

Sayfa 840/841 İlkİlk ... 340740790830838839840841 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •