Sayfa 504/841 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Ben de goremedim.sadece oyle bir muhabbete denk geldim sosyal medyada

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Her sektöre atlamasının anlamı yok,,mevcut olan sektörde karlılık varsa,oraya odaklanıp,yatırımını büyütmesi gerekir.
    Şirket önce finansman maliyetini düşürmeli,bence en büyük karlılık bu olacaktır.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Olmadi bu sene genel kurula katilayim,kafamizdaki sorulari muhataplarina sorayim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şirketin 2018 kasımında en son haberi şöyle.

İşbir Holding, yeni markası İşbir O'DA ile mobilya sektörüne giriş yaptı

İşbir Holding, yeni markası İşbir O'DA ile mobilya sektörüne giriş yaptı. İşbir O'DA, 3 yılda 50 mağazaya ve 50 milyon TL ciroya ulaşmayı hedefliyor. Uzun Pazar araştırmalarının ardından mobilya sektöründe yerini alan marka İstanbul ve Çorlu'da iki mağazayı şimdiden hayata geçirdi. İşbir Holding CEO'su Metin Gültepe; markalarında 25'in üzerinde oturma grubu; TV üniteleri, sehpa ve aksesuarlardan oluşan 100'ün üzerinde ürün çeşidi yer alıdığını belirtti. İşbir Holding ile 50'nci, İşbir Yatak ile 40'ıncı yıllarını kutladıklarını vurgulayan Gültepe, "Ekonominin zora düştüğü zamanlarda dahi 1 işçi dahi çıkarmadık. 2019'da grup olarak 2 bin 500 çalışan hedefimiz var" dedi.

Mobilya ve türevleri şirketin ana faaliyet konusu olmalı,,,bu işlerde karlılık yüksek.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

İşbir Otamasyon bence bu şirkete de ağırlık verilmeli

5. Eğer organize olabilirsek biz küçük yatırımcılar bile bu hisseyi götürebiliriz. Mesela; milleti bezdirmek için satışa konulan lotları toplayabiliriz. BURÇE'de aynı olayları yaşadık. 56 TL'den gözaltı pazarına alındı yıllarca üç lot beş lot işlemle milleti bıktırdı en sonunda bedelsiz kararıyla 300 liralara kadar hisseyi uçurdular. Tahta yapıcı her kimse resmen milletle dalga geçiyor. Organize olarak piyasadan üç beş bin lot mal çekelim bak o zaman neler oluyor.

6. 5000 lot için 100 küçük yatırımcı yeterli o da yaklaşık 50 lot demek. Bizim yapacağımız tek iş bu bence. Piyasadan bu lotların çekilmesi demek milletle dalga geçen Spek ve partonun mesajı alması demektir. Benim Şahsi görüşümdür asla YTD değidir.

7.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Eğer organize olabilirsek biz küçük yatırımcılar bile bu hisseyi götürebiliriz. Mesela; milleti bezdirmek için satışa konulan lotları toplayabiliriz. BURÇE'de aynı olayları yaşadık. 56 TL'den gözaltı pazarına alındı yıllarca üç lot beş lot işlemle milleti bıktırdı en sonunda bedelsiz kararıyla 300 liralara kadar hisseyi uçurdular. Tahta yapıcı her kimse resmen milletle dalga geçiyor. Organize olarak piyasadan üç beş bin lot mal çekelim bak o zaman neler oluyor.
    Vay hocam ayni zamana denk gelmisiz..neydi o gunler,her gun patron takasa mal kaydettirdi mi diye bekler dururduk..sonunda mutlu son olmustu

İsbirde bakalim nasibimize ne cikacak

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ben varim .
    100 tane alırım.
     Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    5000 lot için 100 küçük yatırımcı yeterli o da yaklaşık 50 lot demek. Bizim yapacağımız tek iş bu bence. Piyasadan bu lotların çekilmesi demek milletle dalga geçen Spek ve partonun mesajı alması demektir. Benim Şahsi görüşümdür asla YTD değidir.
    SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 504/841 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •