Sayfa 815/841 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Alıntı Originally Posted by KDZ.EREĞLİ Yazıyı Oku
    6 aylık bilançosu ne zaman açıklanacak,bilgisi olan var mı?
    Konsolide blanco açıkladığı için 19.08.2021
    Son tarih ama erkende açıklayabilir.
    Ek süre istemez ise

2. Daha önce de yazmıştım.İşbir sentetikten gelecek paranın %45 ini borçlara harcayacağız diye açıklama yaptılar.Bilançoya da baktığınızda bunu görürsünüz. Hintli şirket ile ergo nun alımı bu borcu biraz daha artırdı. Bundan sonra ki süreçte bedelsizden sonra üst pazara çıkış ardından yüklü bir bedelli gelebilir. Ve bu bedelili 1 nominal hisse için 1000 değil 2000-3000 lerden kullandırabilirler. Çünkü bazı aracı kurumlar sürekli satışta .Tabi işbir sentetik in halka arzı gündeme gelirse iş değişir.Ama işbir sentetik in halka arzı bence bitti.Çünkü piyasa koşullarını bahane ettiler ama iptalden sonra farklı bir çok şirketin halka arzı gerçekleşti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Ek süre istemez ise
    Teşekkür ederim,Ali bey.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    Ek süre istemez ise
    Şirketi aradım p.tesi bilançoyu gönderceklerini ifade ettiler.
    Haklı olarak detay vermedi tabiki,
    inşallah pozitif bilanço olur,ama hisse hareketlerine bakılınca çok büyük beklentim yok açıkçası,
    Çok ters de yakalandık bunda,sentetiğin halka arzı ertelenmeseydi bu kadar sıkıntı çekmezdik,bi dünya zarar gözüküyor.
    SPK bedelsizi fazla bekletmez diye umuyorum,o zaman yukarı doğru ivmelenme olacağını tahmin ediyorum.
    Şirket esas faaliyet karını güzel sürdüyor diye aldık,karar almada ve uygulamada çok hantal ve beceriksiz ,bakış açılarını değiştirmeleri gerekir.
    Son düzenleme : KDZ.EREĞLİ; 07-08-2021 saat: 11:57. Sebep: imla
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

Alıntı Originally Posted by KDZ.EREĞLİ Yazıyı Oku
    Şirketi aradım p.tesi bilançoyu gönderceklerini ifade ettiler.
    Haklı olarak detay vermedi tabiki,
    inşallah pozitif bilanço olur,ama hisse hareketlerine bakılınca çok büyük beklentim yok açıkçası,
    Çok ters de yakalandık bunda,sentetiğin halka arzı ertelenmeseydi bu kadar sıkıntı çekmezdik,bi dünya zarar gözüküyor.
    SPK bedelsizi fazla bekletmez diye umuyorum,o zaman yukarı doğru ivmelenme olacağını tahmin ediyorum.
    Şirket esas faaliyet karını güzel sürdüyor diye aldık,karar almada ve uygulamada çok hantal ve beceriksiz ,bakış açılarını değiştirmeleri gerekir.
    Sn.krderegli
    İşbir bugüne kadar hatirladigim kadarıyla erken hiç blanco açıklamadı.
    Muhtemeldir ki halka arz için 6 aylık bilanço ile başvuracaklar onun için önceden açıklamış olabilir.
    Sagliklar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    Sn.krderegli
    İşbir bugüne kadar hatirladigim kadarıyla erken hiç blanco açıklamadı.
    Muhtemeldir ki halka arz için 6 aylık bilanço ile başvuracaklar onun için önceden açıklamış olabilir.
    Sagliklar
    İnşallah Ali bey,bu bilanço ile sentetik arzı gerçekleşir ve hisse fiyatı hakettiği değere ulaşır.syg.

7. https://www.google.com/search?q=dard...-8&safe=active dardanel in 5 ve maksimum grafiklerilerine çok benziyor.İnşaallah dardanele benzemez. Benzerse hedef 27000-3000 ler.

Sayfa 815/841 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •