Sayfa 694/841 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Ama şuna inanıyorum ki bu hisse eninde sonunda değerine fazlasıyla ulaşacak.YTD

Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    156 bin lot dolaşanı olan KENT 2000'de 88 bin dolaşanı olan PKENT 592'de. 78 bin dolaşanı olan İŞBİR ise 1300'de. Bu kafa afyon yutmadıysa neyi amaçlıyor bu saatten sonra çözemiyorum. Tutunacağım Stoplos fiyatıma geldi ama ben bu işin sonunu görmeye kararlıyım. Çünkü BİST pandemi sonrası kafayı yedi böyle bir yatırım aracı olmaz. KENT: DD:17 PKENT: 32 İŞBİR: 303 Ne dersiniz. Yakışanı bu mu? YTD'değildir. Sadece bu işi ayarlayanlara inşallah planınız tutmaz azdan az çoktan çok gider.
     Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Ama şuna inanıyorum ki bu hisse eninde sonunda değerine fazlasıyla ulaşacak.YTD
    Tahtada dönen oyunu bozsa bozsa yatırım finans bozar hayırlısı kım bılır belkıde bu baskıların nedenı yaklasan bır durum olmasın paranoyak olduk

3.  Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Ama şuna inanıyorum ki bu hisse eninde sonunda değerine fazlasıyla ulaşacak.YTD
    Değeri nedir sizce....!!!! Daha ne yapsın tahta sahibi 100 lerden 1430 yaptı....Aç gözlü olmayanlar karını aldı çıktı...Uzaya mı çıksın!!!!...Taş gibi hisse maşallah....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

4. Aç gözlü değilim.Sadece daha beklediğim haberler gelmedi.Heee geçen sene %200 yaptı bu senede 300 ysptı.Amacım kap haberleri geldikten sonra çıkmak.Buarada takip ettiğim hisseler sığ ve sermayesi düşük şirketler.Hepsinin çıkışı baya oldu.Yani satsam gene yükselişi fazla hisse alacağıma maliyeti düşük beklentisi olan hisseyi elimde tutmak daha mantıklı.Aç gözlülik değil.

5. her gün baskılayarak lot toplama peşinde başka birşey değil geçen haftada bu haftada satışa koyduğu lotlar onu gösteriyor diğer türlü yapamıcak çünkü.bfrende kent de 2-3 gün devre kestirerek yaptırdı onu maliyetler yükseldi aynısı yapmak istemıyor bence

6.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Değeri nedir sizce....!!!! Daha ne yapsın tahta sahibi 100 lerden 1430 yaptı....Aç gözlü olmayanlar karını aldı çıktı...Uzaya mı çıksın!!!!...Taş gibi hisse maşallah....
    Sözleriniz çok mantıklı. Bir hisse şayet makul bir oranda primli iken, tek bir beklenti ile o hisseye bağlanıp kalmak başka fırsatların kaçırılmasına yol açabiliyor. Mesela kartonsan 10 yıllarca yüksek sermaye artırımı beklentisinde ama halen aynı sermayede duruyor. Tabii bu benim düşüncem herkes kendi kararlarını vermekte özgür, herkesin bir yoğurt yiyişi vardır. Y.T.D. Herkese bol kazançlar.

7. Yaklaşık 1 aydır buralardan işlem yaptı maliyet buralarda artık hareketine başlaması yakın gözüküyor son silkeleme hareketleri gibi.YTD

Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Yaklaşık 1 aydır buralardan işlem yaptı maliyet buralarda artık hareketine başlaması yakın gözüküyor son silkeleme hareketleri gibi.YTD
    Katılıyorum mantıklı umarım haftalık kapanıs iyi olsun bol şans

Sayfa 694/841 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •