Sayfa 461/841 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 6723 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Varmı eşleşme.🤔

Hakan Atilla "Sermaye piyasasını derinleştireceğiz"dedi.
    Hadi bakalım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Tüm gün sadece 71 lot işlem ama olsun yönetim çalışıyor olimpik forum hocam

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Tüm gün sadece 71 lot işlem ama olsun yönetim çalışıyor olimpik forum hocam
    Doğrudur yönetim bence iyi çalışıyor,,,32 milyon kar her şirketin harcı değil.
    Tek eksik sermaye artırımı.
    Bunda da şirketin kabahati yok,,,kabahatli,,borsa istanbul yönetiminde veya spk da.
    Şirkete, bu kadar sermaye ile bu karı nasıl yaptın diye sormuyor,,,ya da sermaye artırımını mecbur kılmıyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. Isin ozeti isbir holding altin değil elmas madeni
    Borsa tarihine bakarsaniz yatirimcisina astronomik kazanclar saglayan hisselerin bikac ozelligi var en onemliden geriye dogru sıralarsak
    1- dusuk odenmis sermaye (yibitas 100 bin sonra isbir geliyo 630 bin yibitas bölündüğü anda bu kafaya gelecek ve asiri dikkat cekecek)
    2- yuksek yedekler ( sermayeye orantiladiginda nerdeyse yibitasa esit)
    3- yuksek bedelsiz potansiyel ( borsadaki hisseler icin en yuksek bedelsiz potansiyelli yibitas ve isbir)
    4- istirakler arsa gayeimenkul bagli ortakliklar ( yibitasi acik ara katlayacak zenkinlikleri var)
    5- karlilik ( yibitasi defalarca katlayacak
    Nerdeyse sermayesinin 60 kati 9 aylik kar rakami
    6-istiraklerin borsaya girişi (ceo gultepe istirak borsaya girmesi calismalari yaptigini bizzat acikladi)
    7- yeni yatirimlar yeni ortaklik arayislari(evt hindistanda yeni fabrika kurdu ve yeni arayislar icin gultepe hindistana gidip geliyo)
    Ve daha neler neler
    Şöyle diyim bu hisse cok yakin zamanda 4 haneli rakamlara gelecek ins. Eli mahkum.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sayın tipitip süper bir yorum yapmışınız ağzınıza sağlık 4 haneli rakamları ergeç göreceğiz.

7. Dun bi ara eslesme 398 idi dedim eyvah kaciyor daha tam toplayamadim ama her defasinda daha yuksekten aldiriyor. Hedef her ay bir tane idi ama artik 2 ye cikardim.

8. Yani bir yonga gibi olabiliriz olmamamız için hiçbir sebep yok.ytd

Sayfa 461/841 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •