Sayfa 741/841 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Az çok eskiyşz burada dediklerin dopru ancak pşyasa farklı işliyır.Bugün pahalı dediğimiz aslında ucuz olabilir.O arkadaşa sordum bedelsşz nerde sallama didim bi de %6000 diyo ki eyvah eyvah.Cevap işte toplantı sonu CEO müjdemiz olacak demiş bu arkadaşta o na yormuş.Benim cevabımda adam müjdeyi verdi Hindistan fabrika dedi maske dedi 1 milyar ciro dedi.

2. Orada hissede ceza var diyenler var araştırmayan insanlar olduk ama başta dediğim gibi ucuzluk pshalılık zamana göre değişir.Kanaatimce bu adamlar ne kadar pazarlasada uslup açısından bir tartışma yaşadık kendisi ile de fiyat olarak ben şahsım adına kap heberi bekleyeceğim heee alım yaparmıyım günün koşullarına göre değişir.
    NOT.SOSYAL MEDYADAN HİSSE ALMAK SATMAK FELAKETTİR.

3.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Hay Allah yaww... İnan var demek ki yoksa bu guruplar mantar gibi türeyemez .. Birde invesnting forum kısmı var çok komik yazılara denk geliyorum.
    İnvesting iyice yoldan çıkmış Teknik olarak 2500 var aşağıda dedinmi şeytan taşliler sanki ama yukarda 3500 de kralsın aslansın senden büyük yok 4.bindesen tapınacaklar ama 2200 dersen ne kadar sövecekler kestiremiyom😂😂😂😂😂

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    Burada ne Kar gelir
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Burada ne Kar gelir
    Gelmez Nisan’da gelir

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6. ISBIR*** İŞBİR HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)
    29.10.2020, 15:51:11

***ISBIR*** İŞBİR HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

****** Toplam sermayesinin %89,73 sine sahip olduğumuz*İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş. nin yönetim kurulu 27.10.2020 tarihli*toplantısında, şirketin yeniden yapılandırılması ve ekonomik faaliyetlerinde*verimliliğin artırılması amaçları çerçevesinde şirketin bölünmesi kararını*almıştır.
    Bölünme, işletme bütünlüğünü bozmayacak şekilde*kül halinde kısmi bölünme yoluyla ve yeni kurulacak bir Anonim Şirket'e devir*şeklinde olacaktır.
    İşbir Holding A.Ş. nin yeni kurulacak anonim*şirketin sermayesindeki payı, İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş. nde olduğu gibi*%89,73 olacaktır.
    *

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    Hayırdır inşallah bişiler olacak bakalım
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Hayırdır inşallah bişiler olacak bakalım
    Karar 27 Ekimde alınmış eee dün ne olmuş hisse

Sayfa 741/841 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •