Sayfa 696/841 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Üç vakte kadar hacim çok düşecek ve kırılma olacak altı aylık umarım iyi gelir. İkinci bir bahane bulamazsa 2021 yılına kadar destan yazarız. YTD değildir.
    Sayın Hilal, Kent'in yazdığı destana benzer bir destan olabilir mi?

2. Artık kaçarı göçeri kalmadı. Öyle sıkıştı ki; patlayacak. Aşağı yönlü ihtimam, sadece bilançonun kötü gelmesini bahane ederek olabilir oda çok hacimsiz olur ve kısa sürer. Onun haricinde son bir iki ayda yaşanan maliyetlenmeler şuan pozisyon alıcılara büyük zarar yazmaya başladı. Bir iki ayda neredeyse şuan ki fiyatlara yakın hatırı sayılır lotlarla maliyet oluştu.Yukarı yönlü atraksiyon yapmadan bu işin içinden çıkamazlar. Ben minnak lotlarla düşünene kadar o kadar lotu kumbaraya atan paşam düşünsün. YTD değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Üç vakte kadar hacim çok düşecek ve kırılma olacak altı aylık umarım iyi gelir. İkinci bir bahane bulamazsa 2021 yılına kadar destan yazarız. YTD değildir.
    hocam 3 vaktin biri dündü sanırım iyice hacimi düşürdüler

5. Zaten süre istemezse altı aylık mali tabloları açıklamada tarih yaklaşıyor. D*****n kuyruğu kopacak. Bir de dikkatimi çeken bir hareket oluyor sizlerde mutlaka gözlemlemişsinizdir. Mesela en güzel örneği dündü, çok düşük hacimle yukarı sürdü kademe kademe aşağı bastı. Günü ise neredeyse başladığı yerden bitirdi. Ortalama maliyet ise yine çok yüksek: 1.375 civarı. toplam hacim 318 lot kapanış fiyatı 1.310 lira. Burada kurt kapanı var. Eskiler bilir bu deyimi. 'Ava çıkan kurtlar hiç bir zaman tek avlanmaz birisi kendini gizler pusu kurar diğeri avı sürekli kovalar. İyice yorulan av en sonunda pusuda gizlenen kurt'un üzerine sürülür. O da zaten ilk hamlede işi bitirir.' Dünkü hareket ve daha önceki buna benzer hareketler iyi izlenmeli. YTD'değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Zaten süre istemezse altı aylık mali tabloları açıklamada tarih yaklaşıyor. D*****n kuyruğu kopacak. Bir de dikkatimi çeken bir hareket oluyor sizlerde mutlaka gözlemlemişsinizdir. Mesela en güzel örneği dündü, çok düşük hacimle yukarı sürdü kademe kademe aşağı bastı. Günü ise neredeyse başladığı yerden bitirdi. Ortalama maliyet ise yine çok yüksek: 1.375 civarı. toplam hacim 318 lot kapanış fiyatı 1.310 lira. Burada kurt kapanı var. Eskiler bilir bu deyimi. 'Ava çıkan kurtlar hiç bir zaman tek avlanmaz birisi kendini gizler pusu kurar diğeri avı sürekli kovalar. İyice yorulan av en sonunda pusuda gizlenen kurt'un üzerine sürülür. O da zaten ilk hamlede işi bitirir.' Dünkü hareket ve daha önceki buna benzer hareketler iyi izlenmeli. YTD'değildir.
    aynen hocam dün onu bende farkettim.her gecen gün hacim azalıyor bugunku endexle beraber daha da azaldı.mali tablo açıklanması dediğiniz gbi yakın.bide çanak katlamayı yaparsa fırlar gibi geliyor

7. Hayatta hiç bir hisse için düşse de alsam demedim. Bu İŞBİR içinde geçerli. İŞBİR'de olduğum için kendimi şanslı sayıyorum. Sadece kaybım zaman olacak. Yine tekrarlıyorum. Bu hisseyi gözden çıkaramazlar. Buralardan kol kesemezler, pozisyon boşaltamazlar bahaneyle belki biraz daha aşağı yaparlar hepsi o kadar. O da bizim gibi panikleyen küçüklerin mallarını almak için olur. Zamanı olan bekleyen kazanır hatta fırsat bile olabilir bu düşüşler. YTD değildir.

8. Sayın Hilal burda hber gelmeden çıkamazlar gibime geliyır yada fiyatı çok yukarı baya bi yukarı çekmeleri gerekli ki çıkabilsinler.

Sayfa 696/841 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •