Sayfa 721/841 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. kendimi övmedim vikingcan bu arada vking daha alır başını gider mi? yoksa geldiği yere döner mi?
    şu tarihte girdim bu tarihte çıktım dedim. kar ettim, murada erdim, bağ bahçe aldım demedim. bağ bahçe demişken ne olacak bu eggub?
    belki ben berbat bir yatırımcıyım, yaptığım tüm işlemlerde zarar ettim, sermayeyi kediye yükledim, iki kilo baklavaya fit oldum, bak onları anlatmadım henüz. bu işlemler sonucunda şunları elde ettim, süper işler yaptım demedim. girdim, çıktım, tekrar girdim dedim. neyse böyle fazla girdili çıktılı konuşmayalım, çoluk çocuk okuyor.

çok basit bi soru sordum la vicdansız. yukarıdaki senaryolar olursa ne olur bi deyin hele dedim. sen söyle, ben yapam agam demedim ki
    sorudan neden kaçıyorsunuz?

valla POİP senden sorulursa elini sıkar, alnından öper, seni çiçeklere boğarım yiğidim. bak alay için demiyorum, cidden diyorum. bilginin, tecrübenin olduğu yerde el bağlar, ağzımızı açar, hayranlıkla dinleriz konuşanı. sen konuş ben dinleyeyim, sen anlat ben izleyeyim. paylaş tecrübeni sana kırk yıl kahve yaparım. bir analiz yap şu pöip için, lafını kesersem dilimi keserim vesselam.
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by lefewre Yazıyı Oku
    kendimi övmedim vikingcan bu arada vking daha alır başını gider mi? yoksa geldiği yere döner mi?
    şu tarihte girdim bu tarihte çıktım dedim. kar ettim, murada erdim, bağ bahçe aldım demedim. bağ bahçe demişken ne olacak bu eggub?
    belki ben berbat bir yatırımcıyım, yaptığım tüm işlemlerde zarar ettim, sermayeyi kediye yükledim, iki kilo baklavaya fit oldum, bak onları anlatmadım henüz. bu işlemler sonucunda şunları elde ettim, süper işler yaptım demedim. girdim, çıktım, tekrar girdim dedim. neyse böyle fazla girdili çıktılı konuşmayalım, çoluk çocuk okuyor.

çok basit bi soru sordum la vicdansız. yukarıdaki senaryolar olursa ne olur bi deyin hele dedim. sen söyle, ben yapam agam demedim ki
    sorudan neden kaçıyorsunuz?

valla POİP senden sorulursa elini sıkar, alnından öper, seni çiçeklere boğarım yiğidim. bak alay için demiyorum, cidden diyorum. bilginin, tecrübenin olduğu yerde el bağlar, ağzımızı açar, hayranlıkla dinleriz konuşanı. sen konuş ben dinleyeyim, sen anlat ben izleyeyim. paylaş tecrübeni sana kırk yıl kahve yaparım. bir analiz yap şu pöip için, lafını kesersem dilimi keserim vesselam.
    Siz önce bir seviyeli, düzgün yazı yazmayı öğrenin, Türkçeyi katletmiş siniz maşallah. İsterse milyar TL kazanalım bunlar gelip geçici şeyler, insanlığımızı kaybetmeyelim. Selametle.

Çok garip bütün denktaşları tavan bu tabandan eşleşiyor

4.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Siz önce bir seviyeli, düzgün yazı yazmayı öğrenin, Türkçeyi katletmiş siniz maşallah. İsterse milyar TL kazanalım bunlar gelip geçici şeyler, insanlığımızı kaybetmeyelim. Selametle.
    "katletmişsiniz" bitişik yazılır sevgili şıracının şahidi bozacı.

başka vuran yoksa şu isbir'in durumunu konuşak biraz. (konuşak ne la?)
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Çok garip bütün denktaşları tavan bu tabandan eşleşiyor
    Toparladı biraz , kapanış iyi olur inşallah
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

6.  Alıntı Originally Posted by lefewre Yazıyı Oku
    "katletmişsiniz" bitişik yazılır sevgili şıracının şahidi bozacı.

başka vuran yoksa şu isbir'in durumunu konuşak biraz. (konuşak ne la?)
    Siz ne demek istediğimi anladınız, işi sulandırmayın.

Şaka gibi gerçekten

Sayfa 721/841 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •