Sayfa 653/841 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Ali bey, tutanaklari okudum, hepimizin sesi olmussunuz, yillardir da bikmadan usanmadan her toplantida sesimiz oluyorsunuz, size en azindan sahsim adina buyuk bir saygi besledigimi belirtmek isterim.

Harikasiniz, sagolun, varolun...

Sent from my iPhone using hisse.net

2. Sayın Ali Beye teşekkürlerimizi iletirken kendisine bir sorum olacak. Taleplerinizi dile getirdikten sonra yönetim kurulunun tepkisi ve herhangi bir yorumu oldu mu? Yoksa sadece oylama mı yapıldı?

Arkadaşlar sus pus oluyorlar
    Değerlendireceğiz diyorlar
    Burda yazan arkadaşlar dan ricam
    Tutanaklara geçen
    İş bir sentetik ve
    İşbir süngerin payı için şirket kaydilestirme yaparsa normal pazara geçiş için engel yok.
    Bunu herkes dilekçe ile şirkete yazsinki
    Kaydilestirme yapsınlar
    Ben bunu CEO metin beyede özellikle söyledim bu husus önemli
    Bunu yaptıkları takdirde SPK.ya başvuru yapabilir
    Halka açıklık olarak gözüken tamamen bireysel yatırımcının payları
    Yüzde 17 yapıyor ikisinin payı
    Bu konuda yazın şirkete
    Hatta bunu yapmayarak normal pazara geçiş için müracaatı yapmiyarak engel oluyor diye şpk.ya şikayet edin
    Diğer katılan arkadaşlarda desteklediler

4. Ali Bey,emekleriniz icin tesekkurler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sus pus oluyorlar
    Değerlendireceğiz diyorlar
    Burda yazan arkadaşlar dan ricam
    Tutanaklara geçen
    İş bir sentetik ve
    İşbir süngerin payı için şirket kaydilestirme yaparsa normal pazara geçiş için engel yok.
    Bunu herkes dilekçe ile şirkete yazsinki
    Kaydilestirme yapsınlar
    Ben bunu CEO metin beyede özellikle söyledim bu husus önemli
    Bunu yaptıkları takdirde SPK.ya başvuru yapabilir
    Halka açıklık olarak gözüken tamamen bireysel yatırımcının payları
    Yüzde 17 yapıyor ikisinin payı
    Bu konuda yazın şirkete
    Hatta bunu yapmayarak normal pazara geçiş için müracaatı yapmiyarak engel oluyor diye şpk.ya şikayet edin
    Diğer katılan arkadaşlarda desteklediler
    Ali bey'in söylediklerine katılıyorum. İçimizden arkadaşların bir beyin jimnastiği yaparak hem şirket için, hem de SPK'ya şikayet için örnek dilekçe hazırlamalarını rica ediyorum.

Teşekkür ederiz cinali bey hakkınız ödenmez

Şimdi arkadaşların dediği gibi dilekçeyi gönderelim SPK ve şirkete

8. MEDYATİK METİN GÜLTEPE
    İşbir Yatak'ın Genel Müdürü Metin Gültepe Ankara'da düzenlediği toplantıda hedeflerini anlattı. Gültepe, 10 yılda dünyada yer edinen 10 Türk markasından biri olmak istediklerini söyledi. Çok ortaklı İşbir Holding bünyesinde faaliyet gösteren İşbir Yatak'ın yeni mağazalar açmaya devam edeceğini belirten Gültepe, "Yeni üretim tesisi ve mağazalar için 5 milyon dolarlık yatırım yapacağız" dedi.
    Türkiye'nin önde gelen yatak üreticilerinden İşbir Yatak, araştırma-geliştirme (Ar-Ge) faaliyetlerine ağırlık verme kararı aldı. Geçtiğimiz yıllarda yatak üretirken verilen fire süngerlerden 'hayvan yatağı' yapan ve yıllık 4 milyon dolarlık ithalatı önleyen şirket, artık Ar-Ge'ye yılda 3 milyon liranın üzerinde kaynak ayıracak. 2014 yılında 100 milyon liralık ciro hedefleyen İşbir Yatak, bu rakamın yüzde 3'ünü inovasyon çalışmalarına ayırmayı planlıyor.
    HALKA AÇILMAYI PLANLIYORUZ
    Şirketi halka açmak için de çalışmalar yaptıklarını belirten Metin Gültepe, bunun için bağımsız denetim şirketleriyle görüşmeler yaptıklarını vurguladı. Yüzde 25-30 oranında halka arz düşündüklerini belirten Gültepe, zamanlamanın ise muhtemelen genel seçimlerden sonra olacağını vurguladı.
    31 Mayıs 2014, Cumartesi / 10:37Genel Sabah
    İşbir Holding O’DA markası ile 50 mağazaya ulaşacak!
    Ar-Ge ve inovasyona dayalı üretim sistemiyle çalışmalarına devam eden İşbir Holding, 50’nci yılını yeni markası İşbir O’DA ile kutladı. Uzun pazar araştırmalarının ardından mobilya sektörüne girdiklerini söyleyen İşbir Holding CEO’su Metin Gültepe, hedeflerinin 3 sene içerisinde 50 mağaza ile 50 milyon TL ciroya ulaşmak olduğunu belirtti. Yeni Şafak gazetesinde yer alan habere göre, cironun yüzde 2’sini Ar-Ge çalışmalarına ayıran şirket, şu anda İstanbul ve Çorlu’da olmak üzere iki O'Da mağazasını tüketicilerin beğenisine sundu.
    EKONOMİYE KATKI
    Yataklarda gösterdikleri titizliği mobilyada da gösterdiklerini söyleyen Gültepe, “Biz 24 saatlik yaşam süresinin üçte birini oluşturan uyku dönemine yönelik çalışmalar sergilemiştik. İşbir O’DA konsepti ile de, kalan üçte ikilik dönemdeki rahat ve konfora ilişkin çözüm getirme gayretinde olacağız. Üretimi kendimiz yapmayacağız. Kapasitesini tam olarak kullanamayan boşta olan tesislere yaptıracağız. Böylece bu tesislerde hem kapasite kullanımı artacak hem de dolaylı olarak buradaki tesislerde istihdam oluşturup ekonomimize destek vermiş olacağız†diye konuştu. Gültepe, ekonomi zora düştüğünde 1 işçi dahi çıkarmadıklarını dile getirerek 2019'da grup olarak 2 bin 500 çalışana ulaşmayı planladıklarını belirtti.
    7 Kasım 2018, Çarşamba / 09:35 Perakende
    Yüzde 30 büyüyeceğiz
    2020 yılında ne kadarlık büyüme hedefiniz var?
    2020 yılında yurt içi ve dışında geçen yıla göre yüzde 30 oranında bir büyüme elde etmeyi planlıyoruz. Verimlilik ve katma değerli ürün üretmeyi şirketimizin en önemli unsuru olarak görüyoruz. Bu kapsamda önümüzdeki yıllarda da verimlilik öncelikli teknolojiye yapacağımız yatırımları artıracağımız ve faaliyet gösterdiğimiz pazarlara katma değeri yüksek yeni ürünler sunacağımız AR-GE yatırımlarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz.
    Önümüzdeki 5 yıla ait yatırım planlarınız nedir?
    Önümüzdeki süreçte organik büyümenin yanı sıra inorganik büyüme fırsatlarını da ciddiyetle değerlendireceğiz. Bununla birlikte farklı gerekçelerle stratejik ortaklığa ihtiyaç duyan var olan veya yeni firmalarla da ortaklık görüşmeleri sağlamayı planlıyoruz. l Bitirdiğiniz yeniden yapılandırma sonrası nasıl bir plan çizdiniz? Bu yıl için büyüme stratejinizi alabilir miyiz? Yeni reklam planları, mağaza yapılandırılmaları, insan kaynağını etkin kullanma gibi birçok konu başlığında yoğun çalışmalarımız var. Ülkenin şu an bulunduğu durum tabii ki öncelikli olmakla birlikte planlarımızı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.
    2020 yılında şirketinizin ana gündeminde hangi konular bulunuyor? Bu konularda neler yapılacak?
    2020 yılında öncelikle korona virüsünün olumsuz etiklerini en aza indirmek ve hedeflediğimiz projeleri gerçekleştirme planları bulunuyor.
    4.05.2020 01:04:00
    Arkadaşlar Metin Gültepe 2014-2018 ve 2020 yıllarında medya söyleşilerinde fikirlerini ve genel olarak Şirketimizin geleceğini anlatmış. Benim dikkatimi çeken ve gerçekleşmeyen iki önemli konu var. Evet hisse hakkında günlük yorum yapmayacağım. Yalnız bazı şeylerinde bilinmesi gerekir. Bence 2014 yılında düşünülen İşbir Yatak'ın halka arzı ve 2020 yılında planlanan ortaklık planlarının varlığı. Bu şirket mutlaka bazı adımları atacak ama bu gün ama yıllar sonra. Önemli olanda benim şahsi görüşüme göre büyüyen AR-GE'ye önem veren kar eden bir şirket yönetimi var. Bizimde takip edeceğimiz önceliğimiz bu olmalı. YTD'değildir.

Sayfa 653/841 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •