Sayfa 418/841 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. O beyenmediğiniz yönetim yaptırdı bu karı.En azından ben öyle biliyorum.Hisseyi alınca sermaye arttırmıyor diye iş bilmez olan yönetim var ya işte onlar.Ulusal pazara geçmeyi beceremeyen yada geçmeyi bilmeyenler var ya işte onlar.O adamlar bişeyden anlamıyor zaten.

2. Geçen senelerdede bu yönetimi savunmuştum ve tepki almıştım.Alışığım ben savunacağım bunları.

3.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Geçen senelerdede bu yönetimi savunmuştum ve tepki almıştım.Alışığım ben savunacağım bunları.
    Şey anlamadım niçin savunuyorsun? O yönetim kendilerini savunamayacak kadar aciz mi? Bir de sen kimsin diyebilirsin ben çok önceden beri bu hisseyi taşıyan bir yatırımcıyım.Çok yazmam çok konuşman ve çok ta ilgilenmem. Eğer bu hisseden kazandın mı dersen aldığım fiyatın en az iki katı kardayım ama satmayı düşünmüyorum. Başkasının ne yaptığı benim için çokta önemli değil. Lakin buradaki bazı yazıları okuyunca çok şaşırıyorum. Uçacak kaçacak hak ettiği yeri bulacak vs.vs. Sanki hisse şuan beleş fiyatta. Borsamızın olağanüstü bir süreci olmasa evet bazı şeyler söylenebilir bu gün Trakya Cam Petkim İsdemir hangi fiyatlarda bir bakmak lazım. Velhasılı polemik yaratmak için değil merakımdan sordum; O yönetimi niçin savunacağız? Bilelim de beraber savunalım. 350 TL.'lik kağıda 1 tl temettü dağıttıkları için mi? İşte esas konuşulacak konu bu. Egeen'le aşağı yukarı kıyaslanır bir seviyeye geldi. Lakin birde bu pencereden bakmak lazım. Selamlar!

4.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Aynı fikirdeyim sen ne fikrini savunuyorsun kardeşim?
    Avukat arayanda sendin dimi dur dur şimdi buldum 😂😂Bak senin iş bilmez ne bilanço açıklamış.

Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    Hisse basi 75 lira net kar gelmis 2018 12 aylik karin 3 kati ilk 6 ayda
    Ha hisse başı 1.25 temettü veriyorlar o nasıl olacak?

6. Sayın hilal66 geçmiş yıl temettülerine bakarak bu yılda temettünün az olacağını anlamak çok zor değil.İnsanlar hisse alınca uçsun kaçsın acayip sermayelere ulaşsın artsın artsın istiyor.Ama öyle değil.Şirket yönetimi bence iyi gelen bilançolardan belli.Kriz var bunu kimse inkar edemez ve bu ortamda büyümeyü sürdüren bir şirket.Hatta bu yıl temettü vermeyen çok şirket var bunuda unutmayın.Bu şirketin sürfürülebilirliği yatırımları incelendiği zaman yöneticileri iş bilmezlik ile suçlamak ayıptır bence.

7. Sayın hilal unutmadan 2015 ten beri alırım bu hisseyi arada paraya sıkışıp sattığım oldu ama her zaman elimde vardı.

İsterse 100 milyon kar açıklasın insanlar alıp satamıyor ki, ne olacak

Sayfa 418/841 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •