Sayfa 538/841 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Zaten piyasadada pek kabül görmedi anlaşılan.Benim için mevzu bitmiştir.

2.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Sayın; ank11 umduğunuz kar konsolide de gelebilir bu vergi dairesine sunulan beyan dikkat ederseniz hasılat 600 bin lira diyor sizce de komik değil mi?
    Komik tabikide neden böyle yapmışlar anlamadım.Umarım sizin dediğiniz gibi olur.Açıkcası bu beyan benim için hayal kırıklığı oldu.Ama orta ve uzun vadede kağıda güvenim son.
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

3. Düşüşü abartıllar biraz daha aşağılara gelirse portföyü doldurmaya başlarım
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

4.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Düşüşü abartıllar biraz daha aşağılara gelirse portföyü doldurmaya başlarım
    Abartma hafif kalır mokunu çıkardılar. Belkide Şirketin istediği de buydu. Böyle abuk sabuk bir gönderiyle milleti dökmek yada ne bileyim işte bildiklerinin hepsi o kadar saçma sapan bir şey anlamaya çalışıyorum. Çözemiyorum benim küçücük bir kırtasiyem var böyle bir beyan veriyim ertesi gün maliyeciler kapıya dayanır.

5. Tamamen yatırımcıyı bezdirmek başka açıklaması yok bunun ama filmin sonunu çok merak etmeye başladım.

6. Akşam kapanış yüksek olursa şaşırmam.

7. Buraya e-mail attım henüz cevap gelmedi geleceğini sanmıyorum ama gelirse paylaşırım

Sayfa 538/841 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •