Sayfa 700/841 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon
Arama sonucu : 6723 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Hilal hocam düğün takısı olarak işbir hissesi takıldı mi gelin ve damata))
    İŞBİR'i bırak çeyreğin bile yanına varılmıyor kardeşim. Artık benim İŞBİR'ler onlara miras kalacak gibi

Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    İŞBİR'i bırak çeyreğin bile yanına varılmıyor kardeşim. Artık benim İŞBİR'ler onlara miras kalacak gibi
    Öyle deme Hilal hocam işbir cumhuriyet altınını geçeçek daha))

3. Yatırım finansman iş yatırım toplasın bakalım filmin sonuna geliyoruz gibi.ytd

4. nedense 1400 lerde kalmak istemıyor her 1400 üzerine çıkıs yaptığında mutlaka aşağı kapatıyor.1200-1400 arasında çok maliyetlenenler var.hilal hocam ne düşünüyorsunuz bu aralık için

5.  Alıntı Originally Posted by Serkan3377 Yazıyı Oku
    nedense 1400 lerde kalmak istemıyor her 1400 üzerine çıkıs yaptığında mutlaka aşağı kapatıyor.1200-1400 arasında çok maliyetlenenler var.hilal hocam ne düşünüyorsunuz bu aralık için
    Çok takılmamak lazım, elbette herkes aldığı hissenin artmasını kar etmesini ister lakin oyunu biz kurmuyoruz. Patronların bir bildiği vardır. Yalnız şu kadarını söyleyebilirim; Acayip sıkıştı kırılma mutlaka olacak şöyle bir söz duydum ve çok hoşuma gitti: "Borsa sabırsız insanların sabırlı insanlara para aktardığı yerdir." Teknik yorumlara pek girmiyorum ama saha düzeltmesi devam ediyor İŞBİR işini bilir. YTD değildir tavsiye içermez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
     Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Çok takılmamak lazım, elbette herkes aldığı hissenin artmasını kar etmesini ister lakin oyunu biz kurmuyoruz. Patronların bir bildiği vardır. Yalnız şu kadarını söyleyebilirim; Acayip sıkıştı kırılma mutlaka olacak şöyle bir söz duydum ve çok hoşuma gitti: "Borsa sabırsız insanların sabırlı insanlara para aktardığı yerdir." Teknik yorumlara pek girmiyorum ama saha düzeltmesi devam ediyor İŞBİR işini bilir. YTD değildir tavsiye içermez.
    çok güzel şirket keşke benim olsa maliyetim bir tl olsa ama taş atıp ta kolum yorulmadan olsa bedelsiz gibi olsa
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. Bu haftaki takası paylasabilirmisiniz arkadaşlar?

Oyak yatırım inatta elindeki bin küsur lotu satacak

Sayfa 700/841 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •