Sayfa 117/841 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 929 - 936 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Maliyetim 105 gel oralara istersen balya balya aliyim isbirim benim

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dip 247.200 248 de eşleşme eksi248 dip yapabilir.

3. Trajikomik komik bir olay aslında.Yatırımcıda nasıl bir beklenti oluşmuşsa. 7,5 trilyon zarardan 7,5 trilyon sermayenin 12 katı kar açıklıyorsun ve neredeyse taban oluyorsun

Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    25 yillik borsa tecrubeme dayanarak soyluyorum.benim icin buralar cok guzel rakamlar.asla yatirim tavsiyesi degildir.
    ısbir yoneticileri size soyluyorum ben bu bilanco ve temmettu oyunlarina gelmem.
    Siz anladiniz onu. Asla yatırım tavsıyesı degıldır.
    Soylediklerim beni baglar.burlarda durdugun surece alir atarim ben isbirim

sm-g925f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    25 yıllık borsacısın ama genel kurula nasıl katılacağını bilmiyorsun.çok enterasan.
    Ayrıca şirket temettü ve sermaye artırımı hususunda duyarsız vede sözlerinin eri değil.
    Bakalım bu sene sürpriz olacakmı

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    25 yıllık borsacısın ama genel kurula nasıl katılacağını bilmiyorsun.çok enterasan.
    Ayrıca şirket temettü ve sermaye artırımı hususunda duyarsız vede sözlerinin eri değil.
    Bakalım bu sene sürpriz olacakmı
    Aynen 25 yildir tahta piyasasindan beri borsayla ilgilenirim.ben uzuncuyum beklenti gordugum hisseyi toplar gerekirse 5-6yil tutarim.ama simdiye kadar hic bi genel kurula katilma geregi duymadim .zorundada degilim sanirsam.
    Ama bu sefer isbir toplamayi bayya abarttim. O seseble soyle bi bakayim yoneticileri neler dusunuyo ne pla
    Nlar var. Goriyim. Hemde geziyim diyorum.degisiklik olsun yani.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İŞBİR. genel kurulu 26 nisan 2018 Perşembe günü saat 11.00 de katılmak isteyen yatırımcılar o gün hesabında İŞBİR hissesi olması ve T.C Kimliğin yanında olması yeterli. Ben o gün genel kurula katılacağım . adresi TUNUS cad.no 20 KAVAKLIDERE MİDAS OTEL TOPLANTI SALONU ANKARA . Katılım sağlayacak ortaklar soracakları soruları iyi tesbit etsinler .Artık bu şekilde olmuyor ulusal pazarda işlem görmesi gerekiyor. iştiraklerinin sermayeleri milyon lar bunuki İŞBİR E YAKIŞMIYOR burada SPK yada çok büyük işler düşüyor . çoğunluk hissedarlar halk . hisse çok dağınık bunun hakkıyla iş yapması için mutlaka denetimler artırılması gerekiyor ÇİFTLİK BANK GİBİ iş işten geçtikten sonra vatandaşın hakkını korumak bir işe yaramıyor . GEÇMİŞ YIL KARLARI ÇAR ÇUR EDİLMEDEN ORTAKLARA HİSSE OLARAK YANSITILMASI İÇİN SPK GÖREVE 1.500.00 TL den işleme açılan hissenin buralarda işlem görmesi şirket yönetiminin ayıbıdır .

7. Bu fiyat seviyelerinden satıcının çokluğu hoş değil.. artık mışıl mışıl demicem..

ytd değildir

8. 253.30 a alış yazdım gelmedi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 117/841 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •