Sayfa 157/841 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Sayın cinali normal pazara neden geçmediklerini de sorarmısınız? Hadi sermaye arttırımı yapmıyorlar yılların karı ceplerinde kalıyor onu anladıkta hissenin normal pazarda işlem görmesi kendileri için neden sakıncalı?

2. arkadaşlar anlaşılan bu yönetim yatırımcıya çektirmeye devam edecek görünüyor..ki son bilançoyu bozdular.. bu gidişle fiyatıda biraz daha verecekleri belli..zamanı geldiğinde bizimde yönetime karşı bir planımız olacaktır..zamanını bir bekleyelim...şu anda ortam bozuk şirketler halka arzı bile geri çekiyorlar..kerevitaşın bedelsaizi iş yapmadı..yonga geri geri geliyor.bir zamanının gelmesini bekliyelim..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İŞBİR GENEL KURUL yarın 08/05/2018 saat 11-oo de TUNUS cad.no 20 KAVAKLIDERE MİDAS OTEL TOPLANTI SALONU ANKARA . Katılım sağlayacak ortaklar soracakları soruları iyi tesbit etsinler .Artık bu şekilde olmuyor ulusal pazarda işlem görmesi gerekiyor. iştiraklerinin sermayeleri milyon lar bunuki İŞBİR E YAKIŞMIYOR burada SPK yada çok büyük işler düşüyor . çoğunluk hissedarlar halk . Hisse çok dağınık bunun hakkıyla iş yapması için mutlaka denetimler artırılması gerekiyor ÇİFTLİK BANK GİBİ iş işten geçtikten sonra vatandaşın hakkını korumak bir işe yaramıyor . GEÇMİŞ YIL KARLARI ÇAR ÇUR EDİLMEDEN ORTAKLARA HİSSE OLARAK YANSITILMASI İÇİN SPK GÖREVE 1.500.00 TL den işleme açılan hissenin buralarda işlem görmesi şirket yönetiminin ayıbıdır .İŞBİR içinde bir e 306 BEDELSİZ potansiyel var . Bu durumda olan bir şirketin neden ödenmiş sermayeyi artırmaz dolaşımdaki hisselerin çoğalmasını istemez biz küçük yatırımcılar anlamış değiliz . 3.300 Ortak geçmiş yıl karlarını hisse senedi olarak dağıtılmasını isteyor . Bu kadar kaynak zengini şirket faizle borçları artırmaktadır. Bu da şirketin iyi yönetilmediğini göstermektedir . Yine halk mağdur edilecektir.

söz verdiğim gibi 24 lotla genel kurula katıldım.saat 11 de başladı 12 de bitti
    1.2015 yılında sermaye artışı ve ulusal pazara geçiş için söz verdiğiniz halde neden sözünüzü tutmadınız dedim.yönetimden çıt çıkmadı.sadece divan başkanı eski emekli spk.başkan yardımcısı böyle bir mecburiyetleri yok dedi bende elbette yok ama bu söz 2015de veridi 3 yıl geçti bunun hesabını verin dedim muhalefet şerhinin işlenerek maddeye ret verdim.
    bitimde toplantı tutanağına baktım söylediklerim tutanaklara eksik yazılmış bakanlık temsilcisine durumu ilettim divanı çağırıp yeniden yazacaklardı bilmiyorum ne yaptılar.bu konuda yönetimden bir Allah kulu bir kekime etmedi
    maddeler üzerinde bu konularla ilgili bir kişi daha söz alarak testek verdi
    başka hiç bir söz alan olmadı
    burada boş boş yazmanın alemi yok bu hisse için söylemiyorum genel kurullara katılıp aldığınız hissenin durumunu ve yönetimini
    tanımaya çalışın
    elektronik ortamda genel kurula katılmak heryerden katılabilirsiniz.
    bu grup için olmuyor yalnız bilginize benden bukadar bugün tutanaklar kapta yayınlanır

5. Cinali bey üzerinizde hangi renk tişört vardı

Alıntı Originally Posted by MAMAMİYA Yazıyı Oku
    Cinali bey üzerinizde hangi renk tişört vardı
    beyaz pantolan kırmızı tişort neden sordunuz

Olayın hukuki yönünü bilen bir avukat ile bu iş çözülür 3300 ortak arasında bir avukat yok mu?

8. Hakikaten cinali bey cok başarılıydınız sizin tel alacaktım bi türlü müsait olmadınız

Sayfa 157/841 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •