Special Days Image
Sayfa 688/841 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Ve kaldı elde bir hiç efsaneyi tırta çevirdi şerefli muhteremler. Yarın defter değeri 17 liralık Kent bizi sollayacak, bu gün bir müdahale olmazsa YTD değildir
     Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    2300 cü piyasaya çıkmış
     Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Son çırpınışları yapsınlar bakalım kurtulursa nerelerde soluklanacak bakalım.ytd
     Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Yaklaşık 2 haftadır 2000 2300 adet satış koyuyor belliki birşeyler dönüyor.
    Anlam veremiyorum yapmak istediği nedir 1225 den 64 lot eşleşiyor 2317 lot satısta bekliyor var bir şey ama ney acaba kağıtta bi halt olacağı yok mağdur olunmasın diyemi satısa yazılıyor boşa alınmasın diye bi türlü çözemedim

2. İlk beş kurumda 60 bin lot hisse toparlanmış. geriye 18 bin kalıyor. Bunların bir çoğuda sabit bekleyen lotlar. Ortada üç beş binle iş çeviriyorlar. Buna daha ağalar ne kadar müsaade eder, işin içindelerse ne kadar daha böyle uyutma ve korkutma işini sürdürürler bilmiyorum. Bildiğim tek şey var o da bu fiyatlarla bu hisse de kimse büyük zararlar yazmadan çıkamaz. Maksat mal çıkmak değil hisseyi unutturmak. YTD değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Buna niye bu kadar takıldınız anlamış değilim. Borsada her türlü işlem mümkün önemli olan gün sonunda kimin ne kadar aldığı ve kimin ne kadar sattığı. Adam istediğini alışa da satışa da koyar. Mal onun değil mi? Problem yok.
    hocam sadece ne yapmaya çalıştıklarını çözmek takmak değil.hareketlerini öğrenmek sadece

4. Kendi çalıp kendi oynuyor benim için sıkıntı değil, sabah 1274,5 eşleşmeden ne olacak diye ufak bir şey satışa koydum dengeleme fiyatını aşağı çekti, senin değil benim istediğim fiyat olur demeye getiriyor sanırım. Buyursun gelsin beni silkeleyecekse kendi sattığına tabandan alıcıyım, tavandan satıcıyım ortasında yokum, yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Mallar nerede

6. Hisse 1200 lere geldi hâla hissenin ne kadar değerli olduğu anlaşılmıyor üzerindeki bedelsiz farkedilse neler olur bakalım.Ytd

Dün isbir den iki adet yatak aldım hissenini daha almadım

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8. Kant'den utandı anlaşılan. Böyle gurur yap. Sadece zaman kaybettiriyor.

Sayfa 688/841 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •