Sayfa 464/841 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Meho hocama katiliyorum

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Teşekkürler.Şimdi son 1 ayda YATIRIM FONLARI 1148 lot alış yapmış.BU YATIRIM FONLARI bildiğimiz yatırım fonlarımı.Şahıs hesabı değil yani.Bunlar neden bu pazardan alış yaparlar iyi karlar almadan çıköazlar.Hangi aracı kurumdan işlem yaptığını bilen varmı.Çok heyecan verici bir iş bence bu.
    Evet bildiğimiz yatırım ve emeklilik fonları. Ne yalan söyleyim ilk görüşte ben de şaşırmadım değil. Ancak özellikle bu yıl düzelmeye başlayan finansal veriler ve kar rakamının, en büyük gider kalemlerinden olan faizlerin öyle veya böyle düşmesi ve dövizin şimdilik stabil oluşu ve bilanço rakamlarının sürdürülebilir olabileceğine dair beklentilerle, kurumsal yatırımcılarında dikkatini çekmiş olmalı. Tabii benim de Hangi yatırım veya emeklilik fonu olduğu ise takas dökümlerinde görünmez. Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    Meho hocama katiliyorum

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    viking demek istediniz sanırım

4. Bu fonlar temettü için gelmez.Kurumsal yapılarından dolayı zarar edecekleri şirkete yatırım yapma şansları yok.Bu hissayi çok rahat sirkülase edebilirler.Umarım uzun kalıcı olurlar ve bu miktarda kalmazlar.Bu nuda takaslara bakarak çözebiliriz yani cefaks sayesinde.

5. Bu arada yatırım fonları 1148 birde emeklilik fonu var ki o da 500 mü neymiş 250 tane daha koymuş.

Tekniğe göre flamanın sonlarında görünüyor,,400 ü kırması yaklaşmış olabilir,,,tabii burası borsa her şey olabilir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

deli petro 138 oldu,,vay be bu daha beklesin.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8. Yokmu iyi bir haber verecek.👀🎉🎊

Sayfa 464/841 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •