Sayfa 801/841 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Hayırlı uğurlu olsun..

2. Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaş özelden, pazar değişikliğinin hisseye olası etkilerini sormuş. Bana göre böyle bir durum gerçekleşir ise; o anki piyasa durumuna, hissenin o anki değerine, beklentinin zamanlamasına göre değişkenlik gösterebilir. Mesela pazar değişikliği isdemir de çok olumlu karşılanmıştı, hatırladığım kadarı ile yabancı yatırımcılar bayağı alım yapmıştı o zaman için. Ama her hissenini kendine göre dinamikleri, beklenti durumları zamana göre değişiklik gösterebiliyor. Kısaca bay piyasa ne isterse o oluyor
    Onun için herkes kendine göre bir hedef belirleyip, ona göre pozisyonlarına yön vermeleri gerekir diye düşünüyorum nacizane . Benim düşüncelerim bunlar olup, yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herkese bol ve hayırlı kazançlar dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Çok bekledik hayırlı uğurlu olsun hepimize
    Senin ilk defa kar etdigini gordum bu piyasasa.nasil batmadin oda ilginc yani.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

5. 4-5 sene önce 150-200 arasından alıp satmıştım eğer tutsaydım 40 -50 kat kazanmıştım.burdan alayım dedim ama gözüm yemedi

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    4-5 sene önce 150-200 arasından alıp satmıştım eğer tutsaydım 40 -50 kat kazanmıştım.burdan alayım dedim ama gözüm yemedi

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar.

Socrates

7.  Alıntı Originally Posted by Pars508 Yazıyı Oku
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar.

Socrates
    Socrates demiş de; o risk kötü bittiyse benim yaşamak istediğim hayat neden olsun...

8. ISBIR - İşbir Holding

Alıntı Originally Posted by Aero123 Yazıyı Oku
    Socrates demiş de; o risk kötü bittiyse benim yaşamak istediğim hayat neden olsun...
    Adı üstünde RİSK

Sayfa 801/841 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •