Special Days Image
Sayfa 21/841 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. 2013 TEN beri İŞBİR YİBİTAŞ VE YONGA takip ederim onun için bu bilgileri biliyorum genede araştırın yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    açılı 1500 tl ama kanmayın ilk işlem günü serbst marj açıldı damın biri o fiyatı girdi o da oldu örnek balat hissesi var açılış 200 tl şidi bilmem kaç kuruş.Onun için aldanmayın.
    sanayi şirketlerinin değerini belirleyen en önemli unsur yıllık hasılatır. Şirketin 1 yıllık hasılatı piyasa değerine yakın olur. Isbir'in 6/2017 mali tablosuna gore 6 aylık hasılatı 291 milyon tl. 2017 sonu yıllık hasılat 600 milyon tl olacağını tahmin ediyorum. Bu durumda şirketin piyasa değeride 600 milyon tl çivarı olması gerekir. Piyasa değerinin 600 milyon tl olması için hisse fiyatının da 900 tl olması gerekir.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp sadece bilgi paylaşım amaçlıdır.

Alıntı Originally Posted by DÖRTGÖZ Yazıyı Oku
    İŞBİR e merak salıp fiyatını ucuz gören arkadaşlar .
    Lütfen şunu untmayın .
    bu firmanın tamamı halka açık yani piyasadaki hisse sayısı %100 olması gerekirken
    şu an %10 .
    firma karar aldı . bu hangi ortakta olduğu belli olmayan . ELDE SAKLANAN yada YASTIK ALTINDA UNUTULAN ,
    %90 hisse tarhi belli ama ben unuttum . bu tarih e kadar borsaya kote ettiren ettirecek !!!! ettirmeyenler çöp olucaklar .
    d*****n kuyruğu o zaman yapılan maniplasyonlarla kopucak ..
    o zaman için 50 tane alternetif oyun yapılabilir .
    bu hisse bölünmez . SPK buna izin vermez . çünkü hissedarlar ortada yok .
    şu son kote ettirme zamanını hatırlayan varsa yazsın lütfen yazsın da bilmeyenlerin canı yanmasın .
    Yanlış bilgi şirketin %80 civarı halka açık!

Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    %80.34 halka açık

5. Süper kapanış yaptı yarında güzel hareketler bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Süper kapanış yaptı yarında güzel hareketler bekliyorum.
    Düzeltmeyi tek seansta bitirdi .YTD!

7. Yönetim hissemi normal pazara çıkarıyorum gibi bir karar alırsa kim ne diyebilirki veya sermaye artırımına gidiyorum gibi bir durum olursa hissenin fiyatı nerelere ulaşır işte o zaman ISBIR efsane olur.

8. Aynen sayın cok zaten 5 yıldır bu hissenin düzeltmesini yaptığını düşünüyorum.Artık uyanma zamanı Ytd

Sayfa 21/841 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •