Sayfa 233/841 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Bence İş B alımı yapacaklardı isim benzerliğinden işbir aldılar😵😀😀
    Dün akşam şaka diye yazdım ama bugün gerçek sanırım.Bir arkadaş yaşadın tavan tavan dedi İŞ C aldım keşke B alabilseydim dedi.Ne güldüm ama.Gerçekler işte var böyleside borsada çok görmemek lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by ifidan Yazıyı Oku
    Evet satmış
    Hocam peki karanlık odada 200 lot gibi bir alım oldu kademe kaldırmadan .O ne iş.Çözebildinmi?

3.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Hocam peki karanlık odada 200 lot gibi bir alım oldu kademe kaldırmadan .O ne iş.Çözebildinmi?
    Abi okadar yanlış alim yapilur mi bence yapılmaz yapildiysada az biraz daha alip bir tavan daha yaptirip verilirdi bakalim ne film donecek ama olsun, 180 eşiğini bir sekilde geçmiş oldu bir daha dener artik

4. 200 lot alım boşa olamaz diye düşünüyorum.Hemde fiyatı kendi belirledi sabah ola hayrola.

Alıntı Originally Posted by ifidan Yazıyı Oku
    philip te ki yatırımcı, işbankasına ait zannetti dün çizdi yanlışı fark edince bugün de sattı...
    O kadar alıcıyı nasıl buldu da sattı,,,,işin içinde işbir var.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. 200 lot alış karışık...
    ben karanlık odayı göremiyorum. Dünde alırken o kadar satıcıyı nerden buldu. Gerçi bende 1/2 lot yazmıştım satışa en yüksek fiyattan gitti...

7.  Alıntı Originally Posted by ifidan Yazıyı Oku
    200 lot alış karışık...
    ben karanlık odayı göremiyorum. Dünde alırken o kadar satıcıyı nerden buldu. Gerçi bende 1/2 lot yazmıştım satışa en yüksek fiyattan gitti...
    Ben sattigimi aldim muhtemelen aşağı yukari callkalayip yayacak ortalığı bulandirip toplayacak muhtemelen

8. Bu hareketler bıktırma hareketleri çırpın bakalım daha ne kadar çırpacaksınız ama sonuna kadar beklemeye devam

Sayfa 233/841 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •