Sayfa 708/841 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    selamlar iyi pazarlar işbir yatırımcıları sabır selamte erecek mi ne dersiniz
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Bence , Bu yıl ve önümüzde ki yıl , şirketler için bedelli ve bedelsiz yılı olacak bu süreçte bakalım bize nasip ne düşecek.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

3. Dövize karşı sermayeler çok eridi .

4. Heleşükir aynı dilden konuştuğumuz birisi daha geldi.Burda özkaynak fazla olduğu için sermaye o ladar zorlamayabilir.Bi sıkıntı o.

5.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Heleşükir aynı dilden konuştuğumuz birisi daha geldi.Burda özkaynak fazla olduğu için sermaye o ladar zorlamayabilir.Bi sıkıntı o.
    Selamlar Viking , Aynen zaten yatırımcı ilişkilerinden, sizinde ifade ettiğiniz cevabı almıştım. Sabır edip akıbetimizin ne olacağını göreceğiz.
    Anladığım kadarı ile ( net bilemedim )şirketin belirli bir patronaj yapısı yok bu olumlu mu etkiler olumsuz mu yoksa hiç bir etkisi olmaz mı

6. Pöip hisselerinde bir hareket var sermayeleri düşük karları güzel bedelli bedelsiz oranları fazla merit kustur sumaş.Burayada yansır diye düşinüyorum.Şirketin bir patronu yok ama bir CEO su var.Bence sıkıntı olmaz.

7. Yatırımcı ilişkilerinden Haluk beyle görüştüm.Sene başında iki iştirakın halka arzı gündemdeydi araya pandemi girdi kaldı öyle diyor,tekrar gündeme alındığında bu defa çok fazla sürmeden gerçekleşeceğini düşünüyorum.

8. Valla halka arz için bundan daha güzel bir zaman olamaz . kat kat gidiyorlar

Sayfa 708/841 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •