Sayfa 714/841 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Sn. kwon3 dikkat ederseniz ben ilk yazımda direk pahalı dememiştim çokta ucuz sayılmaz demiştim, ayrıca potansiyelli bir hisse olduğunu kabul etmiştim. Neyse hayırlısı zaten, inşallah herkes çok kazanır.
    Eyvallah üstad.. Size lafım yok..

Düşüncelerinize saygı duyuyorum..

Saygılar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Eyvallah üstad.. Size lafım yok..

Düşüncelerinize saygı duyuyorum..

Saygılar..
    Estağfurullah üstad değiliz de elimizden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
    Saygı bizden.

3. Perşembe ve cuma günü olan işlem hacmi dikkat çekiciydi. Bunu nasıl yorumluyorsunuz?

4. Ne dersiniz geçen hafta performansı geçici bir rüzgar mı ; yoksa kalıcı olacak mı
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

5. 3 aydır 1450 üstü 3 günlik kapanışları yok.Eğer gene yukarı yapmassa bu hacimle sıkıntı olur.Pazartesi netleşiriz umarım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,367
    bit pazarına nur mu yağdı sayın cok ??
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. Geriye dönük okuma yaptım biraz ve syn.cinali bey (kendisi zamanında toplantılara katılmış) tam bir yatırımcı refleksinde bulunmuş. Bende Eğer Allah nasip ederse önümüzde ki toplantıya katılmayı düşünüyorum. Sizden ricam SPK ya yazı göndereceğim geçmişte Sizler göndermişsiniz , hazır bir Metin elinizde var ise bana özelden lütfen gönderiniz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

8. https://youtu.be/1t6s4Wt6eX8

Arkadaşlar artık 3-5 yıl önceki borsa yok....Artık yabancı yok....Artık yerli ,satmayan YENİ YATIRIMCILAR var....!!!

Açığa satış da olmadığı için bazı sıg hisseler ve 100 civarı küçük hisse maalesef ABD borsasındaki gibi 100-200 f/k larda FİYATLANIYOR.....!!!!

BEDELSİZ potansiyelli hisseler tıpkı ABD borsasında olduğu gibi ŞİŞTİKÇE ŞİŞİRİLİYOR.....!!!!

Merit,tkuru,kent,marhall,kstur gibi hisselerin ŞİŞTİĞİ fiyatları görünce ben de İŞBİR ime yıllar sonra giriş yaptım tekrardan....!!!

Geçmiş kadrodan RADYOCU,VİKİNG,BAĞBOZUMU COK,KWON3 ağalarıma selam olsun.....!!!!

Biz geçmişte beraberdik yine beraberiz....Ben birkaç yıl önce İŞBİR i 400 tllerde zirveden satınca bana kızmıştı bu arkadaşlar...Ama ben o gün demiştim ki ''Ben aşağıdan İŞBİR almam,450 üzerinde alırım demiştim...!!!

Evet döndüm İŞBİR ime ve fiyat 1500 sınırında.....!!!!

Bizim hayalimiz hep şu idi...YİBİTAŞ ı yakalamak .....O da artık 3000 tlnin tam 3 katında ama olsun..O da bizim kardeşimiz sayılır.Yeter ki yükselsin o yükselirse biz onu takip ederiz ....!!!!

Sonuç olarak İŞBİR de f/k sökmez .....İstanbul HOVARDASI gibi borsanın HOVARDALARINDAN olan İŞBİR her zaman için alırken fiyatından lorkulan bir hisse olmalıdır...Tıpkı KENT gibi...!!!

Sayfa 714/841 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •