Special Days Image
Sayfa 718/841 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Vartolu senin süs tavuklarını kaça kurarız 600 bin yeter mi sermaye olarak

2. Hoşbulduk tatar dostum. Flama hocam niye halay çekti merak ettim

3. 1 aylık covid19 molası sonrası dönmek güzel, Allah kimseyi hasta etmesin ve lütfen kendinize dikkat edin. hisse bayağı hareketlenmiş

4. Bu günün gelişi dünden belliydi. Çorbacılar torbacılar adam ne yapsın. Biraz salması lazım.

5. Böyle hünlerde sakin olmak lazım.Uzaktan izlemek daha iyi.

6. destuuur, yeniymiş gibi gözüken, ne idüğü belirsiz bir adam foruma geldi, silahları kuşanın gayrı.
    şu forumlarda en sevdiğim şey eski-yeni çatışmasıdır birisi bir hisse hakkında yorum yapacak olsa, hele ki rütbesi az, üyelik tarihi yeniyse derhal tepkiler başlar.
    aslında bizim kültürümüzün en önemli özelliğidir bu. askerlikte de kıdem muhabbeti dönerdi vakt-i zamanında.
    zanneder ki en çok yazan, en eski üye hissenin de, topiğin de tek sahibidir
    bilmez ki o kullanıcı adının arkasında kim var fitne-fesat tohumu mudur acaba yoksa uzak diyarlardan müjdeler getiren bir garip hancı mıdır?
    kalıcı mıdır bu devranda, yoksa haberlerini verip kaçacak mıdır?
    hiçbirisi bilinmez... bilinen tek şey, bilinmesini istemediklerini, bilinenlerden daha çok bahsetmeyeceğidir...

kimse hatırlamaz bu hissenin 1400 liralardan 90 liralara geldiğini
    bedelsiz rüzgarıyla alıp başını yürüyen bu hisse, ki yürümeye devam edecek furya bitene kadar, sermaye artırımı gerçekleştirmezse eğer -kiyıllardır yapmayan bugün de yapmaz, yarın da-, bu furya bitince yine ele verecek elbette. aslında ele vermece demeyelim, sıkılan gidecek, terk-i diyar eyleyecek, yeni mecralarda meşk eyleyecek.
    ele alacaklar da ikiye ayrılacak. sermaye artırımına baş koyup sonuna dek bekleyecekler. belki yıllarca süründükten sonra ihya olacak. belki yarın haber gelecek, alaçatı'da yazlığını alacak. beklenti umrunda olmayanlar ise sermayesinin yarısını yitirip gidecekler çünkü onların motivasyonu ortadan kalkacak.
    ha bu arada sermaye artırımı haberi gelir mi? bugün olmasa 5 yıl sonra gelir elbet.

hasss... ya! yine yeninin birisi gelip ahkam kesmiş buradan.
    alacağın olsun pis yeni! seni istemezük, kelleni isterük!
    ferman padişahındır değil mi eski?

bu arada: Para Asla Uyumaz...
    değil mi lefewre?
    Son düzenleme : lefewre; 15-09-2020 saat: 11:53.
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

7. Ben bu tahtacıyı beğenmedim.. Alanda kazansın..

Bır sure ara..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Laf-ı güzar sanat eylemiş, sanatkara ne hacet. Varsa yoksa polemik fikir fırtınasına ne hacet. Kimsenin babasının mirası değil en iyisi Sayın Viking'in buyurduğu gibi zaman; sessizce kenara çekilme zamanı!

Sayfa 718/841 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •