Sayfa 681/841 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    F/K: 410 PD/DD: 50 17 liralık hisse 833 lira Sağlam durmak lazım
    Kent bedelli bedelsiz bişey açıklamıştı ssnırsam.Bizimde artık şirketten bir güzel açıklamalar gelse.

2. Evet bedelli sermaye artırım kararı aldı yalnız Sayın Viking; Sizi tenzih ederek Kent'i İŞBİR'le mukayese edenin ben bilgisinden şüphe ederim. Bizim defter değerimiz 303 lira civarı F/K: 24 DD/PD:4.29 artı bir sürü iştiraki var ve Kent'in pozisyonunda bir fiyata otursun senin YBİTAŞ'ı ikiye katlarız. YTD'değildirr

3. 😀😀😀güzeldi benim yibitaş haaa.2 hissedede eşit param vardı hiç bir zaman ahhh keşke hepsiyle işbir alsaydım demedim.İlk başta 3 parçaydı o zaman bile keşke yonga da olsaydı demedim.Çünki biliyorumki hangisinde olursam olayım ben kazanacaktıö sırasını bilmeme imkan ykktu.Yonga ile buralara sermaye yaptım.Arkasından kalan 2 liye geçen sene merit i ekledim.Kent ayrı bi dünya .İşbir yibitaşı geçermi keşke geçseeeee.Keşke inşallah geçse.Şirketten gelecek bir açıklama 🍓çilek olur pastaya.

4. Bu arad bu gümün takas ve yorumlarını alsak.

5. Takasta bence sıkıntı yok. Genellikle ilk 5'in hareketi önemli çünkü bir çoğun ortak hareket ettiğini düşünenlerdenim. Bir kaç gündür ya ortalarda görünmemişler yada ufakta olsa alış pozisyonunu koruyorlar örneğin İŞ ve Ziraat'in hareketleri de önemli. Bu saatten sonra bu hissede pozisyon almak zor onun içinde zamam zaman denemeye çalışanlara en son dünkü blöfde olduğu gibi rest çekilebiliyor. Sağlıklı bir şekilde ilerliyoruz. YTD'değildir.

iyice stres yapmaya basladı gıdeceksen gıt duseceksen düş hiç olmazsa normal işlem görebilme şansı olsaydı

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    iyice stres yapmaya basladı gıdeceksen gıt duseceksen düş hiç olmazsa normal işlem görebilme şansı olsaydı
    Sayın Lokasyon; Maliyet yüksek olunca stres haliyle normaldir. Benim şuan maliyetim sıfır. Toplam koyduğum sermayeyi bir miktar İŞBİR satarak içinden geri aldım. Tabi bu fiyatlardan satmadım iki ay önce daha aşağıdan sattım. Şimdiki maliyetime göre elbette çok rahatım birazda onun için rahat hareket edebiliyorum. İnşallah sizinde çok iyi kazandığınız günler yakındır. Hep birlikte kazanalım Saygılar.

Bütün bedelsiz adayları tavan borsada

Sayfa 681/841 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •