Sayfa 436/841 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Bu çok muhteremler ellerinde hisseleri bu zamana kadar unutmuş şimdimi akılları başlarına gelmiş? Kaydettir ve elden çıkart. Bu kadar zeki insan olduklarına inanmıyorum ben onların. Kaydettirenler de satmak için değil gibime geliyor bir ihtimal anlaşmalı hareket öncesi hazır elimizde bulunsun diyorlardır.
    Çoğu terekede payı ve hakkı olan kimselerdir,yani varis.Tereke ise,mirasçılara intikal eden mal ve haklardır,,mirasçılar birbirine düşmüşsse,,göz gözü görmez,,bir an önce satalım da bölüşelim hesabı yaparlar.
    Yanlış hatırlamıyorsam işbirin kuruluş tarihi olarak 1964 yılları söyleniyordu burada.
    Adam 20-25 yaşlarında almanyaya giderken hisse almış olsa,,bugün 84-85 yaşlarında olması lazım.,,büyük ihtimalle ölmüş olabilir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Çoğu terekede payı ve hakkı olan kimselerdir,yani varis.Tereke ise,mirasçılara intikal eden mal ve haklardır,,mirasçılar birbirine düşmüşsse,,göz gözü görmez,,bir an önce satalım da bölüşelim hesabı yaparlar.
    Yanlış hatırlamıyorsam işbirin kuruluş tarihi olarak 1964 yılları söyleniyordu burada.
    Adam 20-25 yaşlarında almanyaya giderken hisse almış olsa,,bugün 84-85 yaşlarında olması lazım.,,büyük ihtimalle ölmüş olabilir.
    Eyvallah bilgi için yalnız hala aklımın almadığı bu kadar güçlü bir şirketin niçin bu kadar baskı altında tutuluyor olması. Piyasa çarpanına göre DD/PD en az 3 olmalı o da yaklaşık 850 civarı bir rakama denk gelir. Ölç biç hesap et ölüsü bu rakam hafif pirimli olsun paşam o zaman dörtlü haneler konuşulur. Kimsede uçtu kaçtı diyemez. hatta almak için sıraya girenler olur. Ben yanlışmıyım böyle düşünmekle bilemiyorum. Tecrübem kar cebe yakışır diyor, hislerim gözümü karartıp beklememi söylüyor. Galiba hislerim galip gelecek. YTD. Saygılar.

3. Akbank 400 sermayeli mali 345 de satisi varken 331 e vermis tabi yersen

4. Watsap grubumuza bekliyoruz. 0545 808 88 65

5. Tskler burasi yeterli

6. Sayın hilal66 hesapta eksik var fazlası yok.Yönetim kendi arasında top çeviriyor.Zarar eden iştirak yok.Yurt dışında yapılan işler var ki bunlar kur etkisi yaratır.Olumsuz birşey bulmaya çalışıyorum ama yok bilen varsa söylesin.Yaptığı işlerle alakalı tabi.Fiyatlamadaki en önemli eksiklik işlem gördüğü piyasa.

7. SPK ya sordum.Bu şirket neden böyle bir oluru yokmu bu piyasa doğru dürüst işlemiyor görüyorsunuz.Başka değerli şirketlerde var dedim ki var.Gelen cevap bu uygulama doğru hatta dünyada bunu uygulayan ülkelerde var dediler.Yani ordan bir şey çıkmıyor.

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    5 ay önce 3 TL. den dolar bozdurup , işbir hissesini 114,70 TL. den aldım. Sattığım dolar 3,90 ları gördü bu hala aynı fiyatta. %30 zarardayım. Kötü bir tercih yaptım. Artık beklemek zorundayım. 150 tl. olursa ancak maliyetimi kurtarabiliyorum.
    18.2.2017 yılında yazmış,,bugün itibarı ile zararda mı karda mı?
    Dolar %89 kazandırmış,,hisse %200.
    Keşke ben de o tarihlerde hisseyi keşfetmiş olsaydım,,,ne yazıkki benim ilk tarihim 1.4.2018,,,,maliyet 179 oldu.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 436/841 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •