Sayfa 605/841 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. 77 bin lotla grup değiştirebiliyor mu?eğer lot sayısıyla ilgisi yoksa olabilir.

Alıntı Originally Posted by alper11 Yazıyı Oku
    77 bin lotla grup değiştirebiliyor mu?eğer lot sayısıyla ilgisi yoksa olabilir.
    Lot sayısı değilde halka açıklık oranı ve şirketin piyasa değeri gibi kriterler var diye biliyorum.
    Finans kiralama vardı katarlikara satıldı
    Bunun halka açıklık fiili dolaşımdaki oranına lütfen bakarmisiniz yüzde 1 herhalde
    Bizde yüzde 12 şirketin istiraklerinin sahip olduğu hisselerde kaydilestirimedi herhalde.
    Ayrıca önceki genel kurulun birinde yönetim kurulu üyeleri bile kaydilestirmedigini beyan etmişti.
    İnşallah katilirsam ki büyük ihtimaldir 1 hissede olsa katılmayı düşünüyorum
    Bakalım ne diyecekler
    Yy.tv.degildir.
    Sagliklar

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Lot sayısı değilde halka açıklık oranı ve şirketin piyasa değeri gibi kriterler var diye biliyorum.
    Finans kiralama vardı katarlikara satıldı
    Bunun halka açıklık fiili dolaşımdaki oranına lütfen bakarmisiniz yüzde 1 herhalde
    Bizde yüzde 12 şirketin istiraklerinin sahip olduğu hisselerde kaydilestirimedi herhalde.
    Ayrıca önceki genel kurulun birinde yönetim kurulu üyeleri bile kaydilestirmedigini beyan etmişti.
    İnşallah katilirsam ki büyük ihtimaldir 1 hissede olsa katılmayı düşünüyorum
    Bakalım ne diyecekler
    Yy.tv.degildir.
    Sagliklar
    Piyasa oncesi işlem platformunda olmasının bir durumu olabilir belki bakalım genel kurul ve sonrası gruplar belli olup ilan edilince görebiliriz durumu genel kurulda bunu da soracağım

4. bildigim kadariyle halka acik hisselerin piyasa değeri bir limit var.ona ulaşırsa
    pazar degisikligi oluyor.
    benn hesaplamistim.simdi unuttum.
    ama suan kesin gecebiliyoda.
    sanirim hisse fiati 450 / 500 civari olmasi yetiyodu galiba bide hatirladigim kadariyle 6 -7 ay gibi süre vardi.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hayırlısı bakalım.Birseyler olacak gibi.Bu hacimler normal değil bana göre.Ben iki yıldır ara ara bakıyorum bu hisseye hiç bu kadar hacim yaptığını görmemiştim.Bekleyip göreceğiz.Bilgi paylaşımı güzel şey teşekkür ediyorum.

6. Ocak ayından itibaren grafiğine bakıldığında sayın tipitipin dediği ortalama 450_500 TL yakalanmış gözüküyor.Ocak_Haziran 6 aylık süre dolmuş oluyor.Sayin tipitipin dediği gibi olursa bu ayın sonunda grup değişikliği olama olasılığı yüksek.Siz ne düşünüyorsunuz dostlar

Yalnız bu konuda şirketin başvurusu
    Gerekiyormu yoksa resen borsa İstanbul
    Karar veriyormu bu konu önemli
    Daha önce bu grupta olup pazar değiştiren örnekleri incelemek gerekiyor

Grup değil değişecek olan pazar değişikliği ve bunun içinde şirketin başvurusu gerekli

Sayfa 605/841 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •